Pykšt Pokšt Airsoft

[email protected]

+37066927157

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Unikalūs Airsoft (šratasvydžio) žaidimai nepamirštamam Jūsų renginiui, šventei ar vakarėliui. Suorganizuosime Jūsų mergvakarį, bernvakarį ar privačią šventę. Padėsime komandoms tobulinti įgūdžius privačiame žaidime. Sustiprinsime Jūsų įmonės darbuotojų bendruomeniškumą ir komandinę dvasią. 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

STIRNIAI. NAKTINIS 2023-09-22

2023-09-22 19:00
Naktinis žaidimas 2023-09-22   DIENOS PROGRAMA:   19:00 Atvykimas, registracija ir ginklų chronavimas. 20:00 -00:00 Žaidimas ~00:00 Pabaiga.   Tik su savo įranga!  Tik turintys žibintuvėlį! Tik turintys radijo ryšio stotelę! Rekomenduojama naudoti tracer BB's. Leidžiama naktinio matymo prietaisai. Turėti raudonos spalvos žibintą (puikiai tinka nuo dviračio), kurį naudosite, kaip indikatorių, kad esate nukautas. N-18     Maksimalus žaidėjų ...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Tikrai tik geriausi atsiliepimai! Skanios ir maloniai džiuginančios vaišės, organizatoriai tikrai stengiasi kad būtų kuo įdomiau ir smagiau. Tai pat labai didelis + organizatoriams už jų mandagumą, paprastumą ir tuo pačiu taktiškumą! Linkiu tokiais ir išlikti!
Ačiū organizatoriams už eilinį, smagų renginį. +++++
Smagus zaidimas , be sudetingu scenariju " masofkes" principu todel ir smagus(ziauriai) . Aciu organizatoriams ne karto nenuvylet!
Super organizatorius ir scenarijus. Išsikroviau max, bet ir laimingas iki ausų. Nenuobodžiauji, eini eini, bėgi, eini, kopi, lipi. Pastoviai kintamas reljefas, skirtingi pastatai. Vienas malonumas!
Super smagi atmosfera, susirinkko draugiški, patikimi žaidėjai, jokių nemalonių ginčų. Žaidėjų kiekis irgi labai geras. Ačiū ir lauksim tolimesnių naktinukų!
Puikus naktinis žaidimas. Gerai apgalvotas žaidimo rėžimas, kurio taisyklės labai paprastos, bet kartu ir leidžia pastrateguoti planuojant sekantį žingsnį.
Puikiai organizuotas renginys, kupinas adrenalino, bei nepamirštinų akimirkų. Būtinai sugryšiu!(pirmas įspūdis!)
PT
Maksimaliai išsikrovėm fiziškai, išvėdinom galvas. Reljefas vietom ganėtinai sudėtingas, todėl veikt tikrai buvo ką. Teritorija pakankamai didelė ir puikiai pritaikyta talpinti 140 dalyvavusių žmonių. Organizatoriai prižiūri tvarką, žaidėjai žaidžia sąžiningai. Išskirtinis ačiū fotografei už įamžintas akimirkas!
Ačiū organizatoriui už gera renginį. Algirdas visada linkes padėti jei tik to reikia, viskam pasiruošes organizatorius. Pagarba 10/10
Ačiū už gerą laiką, galimybę pabėgti nuo minčių apie darbą, už galimybę pabūti su kolegom, už stebėtinai visų gerą nuotaiką ir nusiteikimą. Atsiprašau, kad rėkavau kai ką nors pavykdavo nušaut, ir turbūt ne kartą išdaviau komandos pozicijas..., bet buvo žiaurus poreikis išsirėkt ir tikrai buvo kaifas su Žaliais pakaifuot. Ir dar kur girdėta, kad per mačą megafonas praneša Kašės rungtynių rezultata... Buvo puikios nuotaikos ir emocijų bomba, AČIŪ AČIŪ AČIŪ ir atsiprašau Žalių už kartais išduotas pozicijas:))) IKI Sekančio susitikimo!!!!!!!