Pykšt Pokšt Airsoft

[email protected]

+37066927157

Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Unikalūs Airsoft (šratasvydžio) žaidimai nepamirštamam Jūsų renginiui, šventei ar vakarėliui. Suorganizuosime Jūsų mergvakarį, bernvakarį ar privačią šventę. Padėsime komandoms tobulinti įgūdžius privačiame žaidime. Sustiprinsime Jūsų įmonės darbuotojų bendruomeniškumą ir komandinę dvasią. 

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

STIRNIAI. PATVIRTINTA 2023-01-29

2023-01-29 09:00
Jūs atsidursite pilname veiksmo ir adrenalino airsoft (šratasvydžio) žaidimų sūkuryje, kuriame Jums bus priskirtos specialios užduotys ir įtraukiantys žaidimų scenarijai. Visų lygių žaidėjai yra laukiami ir turės galimybę išbandyti savo jėgas ir įgūdžius mūsų poligone. Neturintiems savo įrangos - ją išnuomosime! Atvyk! Stok į kovą ir parodyk ką sugebi!    Registracija į renginį uždaroma 2023-01-27 16:59 val. arba pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.   M...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Puikus žaidimas, įdomūs scenarijai abiejų dalių. Labai gerai, kad išplėtė teritoriją atidarydami kelią. Kava su vaišėmis maloniai sušildė per pertrauką. Spaudžiu dešinę organizatoriams. :)
Gerai organizuotas renginys. Dekui uz suteikta malonuma.
Zaidimas praejo gerai, teritorija patiko. Puiki ideja del daugkartinio naudojimo spalvu juosteliu. Kavos neragavau, atsiliepimo nepaliksiu :) Mano pastebejimas, melynu mertviakas. Jis buvo tame paciame pastate, kuri reikejo uzimti. Reiktu bent jau atgyjimo laika nustatyt, nes per daznai refreshinosi. Gal kiek truko pusiu vadu, kurie koordinuotu judejima.
Puikiai praleidau laiką. Organizatoriai tikrai geri. Poligono ribos išplėstos maksimaliai, tai suteikia didesnę laisvę manevrams. Scenarijai ir užduotys retai kartojasi, todėl žaidimai netampa rutina. P.S. manau reikėtų pakoreguoti mediko taisykle. Sužeistą žaidėją patraukti max 5 m atstumu, o ne 2 m atstumu, nes retu atveju miške už 2 m yra priedanga (daugumas žaidėjų vis tiek nesilaiko 2 m taisyklės).
kaip visad viskas apgalvota ir viskuom pasirupinta
Tvarkingas žaidimas, įdomus poligonas, organizatoriai aktyvūs, greitai sprendžia problemas iš esmės visus išsikeltus lūkesčius patenkina, visada vykstu pas šiuos organizatorius norėdamas aktyviai praleisti sekmadieni. Žaidimo kokybei gerinti pritaikyčiau specialius ribojimus skydams (minimalus svoris, nukovimo, naudojimo taisyklės), paskutini žaidimą buvo piknaudžiauta, naudojant kaip priedangas langams ir kiti nesusipratimai, kadangi granatų naudoti negalima, skydą naudojantis žaidėjas realiai tampa nemirtingu.
Gera organizacija, įvairus landšaftas, gera susirinkus chebra. Patarimai: duokit laiko prieš mūšį susiskirstyti būriais ir aptarti strategiją. Nežinau ar įmanoma išspręsti, bet komanda pradedanti nuo pastatų pusės turi didelį chill :) pusės keičiasi, bet būtų įdomiau, jei nei viena neturėtų pranašumo.
Puikus žaidimas savaitgaliui pasišaudyti. Organizatoriai malonūs ir paslaugūs, puikiai prižiūri tvarką. Pamiršau raudoną liemenę namie - turėjo vietoj. Nors užduotys žaidimo gana paprastos - vistiek nutinka netikėtų situacijų, pavyzdžiuj likus 2 sekundėm žaidimo, pralaiminti komanda sugeba pagriebti pergalę. Buvau priešingoj komandoj - buvau nustebęs ir lenkiu galvą priešininkam už puikų pasirodymą!
Tikrai tik geriausi atsiliepimai! Skanios ir maloniai džiuginančios vaišės, organizatoriai tikrai stengiasi kad būtų kuo įdomiau ir smagiau. Tai pat labai didelis + organizatoriams už jų mandagumą, paprastumą ir tuo pačiu taktiškumą! Linkiu tokiais ir išlikti!
Ačiū organizatoriams už eilinį, smagų renginį. +++++
Smagus zaidimas , be sudetingu scenariju " masofkes" principu todel ir smagus(ziauriai) . Aciu organizatoriams ne karto nenuvylet!
Labai geras zaidimas, idomus scenarijus, organizatoriai tobuleja ir nestovi vietoje. Taip ir toliau!
Super organizatorius ir scenarijus. Išsikroviau max, bet ir laimingas iki ausų. Nenuobodžiauji, eini eini, bėgi, eini, kopi, lipi. Pastoviai kintamas reljefas, skirtingi pastatai. Vienas malonumas!