TACTICAL DAY

[email protected]

+37064892381

Tactical Day karinio laisvalaikio poligonas  įsikūręs prie Vievio (60km nuo Kauno). Poligono teritorijos plotas net 15h. Poligone daugybe pastatų, kurių bendras plotas siekia net 6000kv/m. Poligone organizuojami bernvakariai ir mergvakariai, airsoft (šratasvydžio) žaidimai, karinės pramogos, išgyvenimo kursai. Jeigu tau patinka karinis laisvalaikis, tikrai rasim ką pasiūlyti. Karinė pramogos ir airsoft renginiai www.tacticalday.lt

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

ŽAIDIMAS TACTICALDAY / 2020-05-31

2020-05-31 08:00
Dėmesio !!! Registracija per šratas.lt sistemą skirta tik DALYVIAMS SU SAVO ĮRANGA. Dalyviai, neturintys įrangos, privalo registruotis per žemiau esančią lentelę su rūbų dydžiais.  ŽAIDĖJAMS GRIEŽTAI PRIVALOMA: Žaidėjams rekomenduojama dėvėti kaklaskares ar medicinines kaukes ir pirštines, laikantis COVID-19 saugumo reikalavimų. Į žaidimą atvyktu automobiliais ne daugiau kaip po 5 asmenis. (Daugiau nei 5 asmenys gali atvažiuoti tik šeimos nariai. Automobilius s...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Super organizatoriai, geras instruktazas!!!
Stengiamės dalyvauti tactical Day žaidimuose reguliariai. Per ilgesnį laiko tarpą, visos INVADERS komandos vardu galiu drąsiai dėti žalia vėliavėle. Už žaidimo organizavimą, užduočių paskirstymą, žaidybiniu pusių vadų buvimą, ir galų gale už komunikacija tiek žaidimo metu tiek po jo apie žaidimo aptarimą. Aiškios vadų komandos šiame žaidime lėmė labai daug ir susizaidimas tarp žaidėjų neleido įgyti disbalanso. Žaidimas buvo kaip visada geras nors lauke buvo nepakeliamas karštis. Konfliktų taip pat didelių nebūna o jeigu ir atsiranda jie dažniausiai greitai išsprendžiami. Na o apie maistą čia jau reiktų atskiro posto. Dar kartą ačiū už gerus žaidimus ir iki kitų kartu!
Dedam pliusą už šaltibarsčius ir skanias bulves. Žaidimas dinamiškas ir smagus, verta paminėti organizatoriai visuomet šalia ir operatyviai reaguoja. Konfliktams kilti kažkokių progų nebuvo. Labai super priešininkų pusė - davė gerai paprakaituoti ir gerai pramalė kaulus, kai atsileidom.
Noriu visiems rekomenduoti Tactical Day mokymus, kurie paprastai vyksta prieš žaidimą (reikia spėt užsiregistruoti). Šaudymo laikysena stovint, tupint, gulint; judėjimas dengiu-judu; pastato šturmas, judėjimas pastato viduje ir pan. Visi pagrindai, ko reikia airsoft’e. O ir pats žaidimas aukšto lygio, kaip visada. Na ir po žaidimo galbūt rasit save nuotraukose.
Smagus ir dinamiškas žaidimas. Apkabu skaiciaus ribojimo ir ju atsirakinimo taisykle - man nauja ir puiki ideja, taip atsiranda dagiau taktikavimo, papildomos užduotys ir dar kitaip skirstomi prioritetai. Aciu organizatoriams už sveika griežtuma ir kokybes kontrole!
1. Visada kitoks, įdomus ir dinamiškas scenarijus 2. Įdomus poligonas su CQB, miškais ir atvirom teritorijom 3. Komandinis žaidimas su būriais, gretutinėm misijom ir komunikacija 4. Vadai žino ką daro, o organizatoriai puikiai prižiūri tvarką. Jei nori pajausti kas yra millsim - ateik į TacticalDay
Kaip visuomet puiki organizacija, poligonas ir įdomus žaidimas su netikėtumo elementais. Vyrai įdeda daug darbo ir minties. Nusivylusių nebūna ir ypač rekomenduoju naujokams pajaust tikrą airsoft. 10 iš 10
Oojojojj, pagaliau tai įvyko, sudalyvauta pilna sudėtimi, šių organizatorių BIG GAME, galvoje sukasi tik vienas žodis, AČIŪ, ačiū jiems, kad jie pasišventę įgyvendinti savo idėjas, o mes kaip žaidėjai galime jiems tik padėti tai padaryti iš savo pusės. Žaidimas 10/10. Pridėciau dar viena balą už orą, bet galbūt ne visi supras :D . Poligonas parodytas iš visiškai kitokios savo pusės. Mano nuomone Laiko ašių pasirinkimas ir pusryčių davimas leido išspresti off game problemas. INVADERS komandos vardu taip pat dėkoja visai TD komandai. Jau nuo penktadienio pajautėm įdėta indėlį į žaidimą gavę žinutes į e-mail. Taip pat dėkojam priešiškoms sukilėlių pajėgoms kurių tikrai jautėsi kad yra daugiau ir kurie neleido visas dvi dienas JAV pajėgoms miegoti. Didelė padėka iš JAV Seniui už puikų KOORDINAVIMĄ, oro palaikymo grupei už palaikymą ir darbą kurio turbūt niekas nematė. Jaučiamės pavargę, bet tas nuovargis atsiperka ir tik parodo kokie šaunūs esat organizatoriai ir toks žaidimas yra to vertas. Ačiū dar karta! P.s. Kitchen ideas maistas suuuuper. Labai skanu ačiū.
naktinio zaidimo metu galetu buti naudojamos skirtingos spavos svieciancios lazdeles komandom indentifikuoti, pvz raudonos ir zalios spalvos, apart to, saunuoliai orgai, pasijaute jog tikrai daug pastangu buvo ideta y renginy.
Nerealu žaisti, kai organizatorius įdeda tiek darbo į mintį, scenarijų, pasiruošimą ir įgyvendinimą. Suvaldyti 160+ žmonių, 24/7 priežiūra, airdropai, naftos išgavimas, radijo ryšys, signalinės raketos, FOBų organizavimas buvo atliktas nepriekaištingai. Vadų darbas neleido ilsėtis USA pajėgom ir organizatoriai garantavo nepertraukiamą veiksmą bet kuriuo paros metu. Naktinis žaidimas apskritai fantastiškas, su nuolatine įtampa ir pasalom. Papildomi masinio šturmo elementai su dūmais ir fejerverkais - WOW! Po tokių Tactical Day organizuotų žaidimų savaitę bandai grįžt į realybę, vos pavelki kojas, bet nori dar ir dar! Šaunuoliai! Bravo!
Labai tvarkingas organizavimas, puikus poligonas. Važiuosime dar ir dar. ;)
Geras siandienos zaidimas, respects nuo AlphaZulu kolektyvo. Dekui.
Geras geimas.. geri organizatoriai.. gera vieta
Kaip ir visad, TacticalDay komanda pasirūpins jog jūsų savaitgalis būtų pilnas įspūdžių ir visa tai padarys visu 100%