AIRSOFTGAME.LT

[email protected]com

+370 620 20903 +37065217618

Nuo 2014 metų Airsoftgame.lt siūlo aktyvų laisvalaikį. Organizuojame tiek vienadienius tiek ir savaitinius šratasvydžio (airsoft) žaidimus, draugų kompanijoms ar įmonėms. Bendradarbiaujame rengiant tarptautinio lygio žaidimus. Norite veiksmo, adrenalino, neišdildomų įspūdžių - padėsime! Turimas žaidybinis inventorius nuolat didinamas ir atnaujinamas. Galime pasiūlyti išskirtinių žaidimų scenarijų su jiems pritaikyta žaidybine įranga, A.R.M sistemą, tai - specialiai sukurta programinė įranga, kurios dėka žaidimai tampa interaktyvūs, viskas iš kompiuterinių žaidimų perkeliama į realybę. Tęsiame ir vystome tokių žaidimų koncepciją kaip S.T.A.L.K.E.R., Battlefield, Šturmas bei Treniruočių tipo žaidimai.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Faction Wars

2020-05-08 17:00
INFORMACIJA RUOŠIAMA

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Visada rimtai ruošiasi žaidimams, apgalvotas scenarijus, įspūdingi rekvizitai, paruoštas poligonas. Rūpinasi žaidimo atmosfera, taisyklių žinojimu ir laikymusi, draugišku bendravimu tarp žaidėjų. Eksperimentuoja su žaidimo mechanika. Smagu, kad po žaidimų daromo aptarimo metu klausia žaidėjų nuomonės, ir į ją vėliau atsižvelgia.
Puikus organizatorius. Visada atsižvelgia į žaidėjų pastabas ir įneša naujų idėjų, bei rekvizitų į žaidimus. Tai pat gerai apgalvotas scenarijus ir pusių paskirstymas.
VD
Visada rimtai ruošiasi žaidimams, apgalvotas scenarijus. Visada atsižvelgia į žaidėjų pastabas ir įneša naujų idėjų.
Didelis ačiū airsoftgame.lt ir deepsand.org už mano pirmą patirtį larp'e. Šviečiasi kaip dar vienas hobis prie airsoft.