AIRSOFTGAME.LT

[email protected]

+370 620 20903 +37065217618

Nuo 2014 metų Airsoftgame.lt siūlo aktyvų laisvalaikį. Organizuojame tiek vienadienius tiek ir savaitinius šratasvydžio (airsoft) žaidimus, draugų kompanijoms ar įmonėms. Bendradarbiaujame rengiant tarptautinio lygio žaidimus. Norite veiksmo, adrenalino, neišdildomų įspūdžių - padėsime! Turimas žaidybinis inventorius nuolat didinamas ir atnaujinamas. Galime pasiūlyti išskirtinių žaidimų scenarijų su jiems pritaikyta žaidybine įranga, A.R.M sistemą, tai - specialiai sukurta programinė įranga, kurios dėka žaidimai tampa interaktyvūs, viskas iš kompiuterinių žaidimų perkeliama į realybę. Tęsiame ir vystome tokių žaidimų koncepciją kaip S.T.A.L.K.E.R., Battlefield, Šturmas, BoS, Faction Wars bei Treniruočių tipo žaidimai.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

BoS / 2023-04-30 / PRARAJA..

2023-04-30 08:00
Kviečiame visus Šratasvydžio Brolius į naują BoS (Brothers of steel) sezono sūkurį ... Jūsų laukia nauji įspūdžiai, nauji inovatyvūs šratasvydžio projektai, naujų idėjų įgyvendimimas ir be abejo nuostabi draugų, bendraminčių kompanija   7 metai po Oreolo sunaikinimo... „Midgard Group“ yra didelė transatlantinė korporacija, kuri investavo nemažą sumą į žemės ūkio plėtrą Varėnijos, Kuldų, Rudos užsienio regionose. Jos subrangovų ir struktūrinių padalinių veikl...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Pliusai: labai geras ir aiškus veiksmo organizavimas iš pusių vadų( nepraleidom viso žaidimo vienoje vietoje,visada buvo aišku ką veikti ir kaip veikti), tikrai geri žaidimo elementai ( skaitmeniniai taškų skaičiavimai,force fieldai,respawno timeriai,raktai ir t.t.). Poligonas dinamiškas, yra ką veikti ir cqb ir miške. Puikios vaišės,šaltas vanduo,karšta arbata ir skani košė. Minusai: paklausus chronavino metu kodėl hpa matuoja 0.2 šratais, gavau atsakymą kad LŠF limitų jie nenaudoja ir jie yra nefizikai, kai bandžiau paaiškinti kodėl tai yra būtina. ( žaidimo aprašyme nurodyta, kad naudojami LŠF limitai). Vietinių žaidėjų kultūra ir akivaizdus taisyklių nesilaikymas.(full auto ir sniperiai pastatuose, hitų necallinimas). Keista "nežiūrėjimo pro langus taisyklė"( arba klijuojat langus plėvele, arba paprasčiausiai užkalat, bet tikėtis kad žmogus,kad ir netyčia pažiūrėjęs pro langą ir pamatęs priešininką nepasakys draugam,yra naivu ir nelogiška).
Šį kartą su komanda žaidėm už FA pajėgas, mano pastebėjimai: KAS MAN PATIKO: *Įdomi legenda, dinamiškas žaidimas, gerai vadovaujama pusėms. *Organizatoriai naudoja techniką (taškų skaičiavimas, "mirties" zonos generatorius) kuri pagyvina žaidimą. *Žemėlapis iš savęs yra įdomus, pastebėjau ir naujų fanieros priedangų lauke, labai smagu tai matyti, kad tobulinamas žemėlapis. *Laikini spawnai, ammo papildymas ne FOB'e. *Košė. *Illuminati pusė suteikia puikaus LARP'o elementų, patiko, tikiuosi bus daugiau! KAS MAN NEPATIKO IR KAIP TAI SIŪLAU KEISTI: *Jeigu rašote, kad matuojate pagal LŠF limitus, tai ir matuojam pagal LŠF limitus, kas yra matavimas džauliais su 0.3g arba sunkesniais šratais kitoms klasėms. Labai svarbu suprasti kodėl taip yra daroma - HPA ir GBBR sistemos gali viršyti nustatytus limitus kai pamatuojama su paprastais 0,2g BBS'ais ir m/s matavimu. *Žmonės kurie nesilaiko taisyklių ir šaudo su snaiperiu pastato viduje į ta patį pastatą (nesilaiko saugaus atstumo), žmonės kurie šaudo full-auto pastato viduje. Nepatiko kad nėra nei vieno organizatoriaus didžiausiuose susirėmimuose, net ir patyrusiams žaidėjams visko atsitinka ir būna labai smagu kai yra žvilgsnis iš šono, ir taip, mes visi buildinam airsofto kultūrą ir mes drausminam tokius žmones, bet būtų malonu kad ir organizatorius būtų tokiose vietose ir galėtų sudrausminti ir paaiškinti taisyklių nesuprantančiam žaidėjui, arba galima bandyti patyrusiems žaidėjams suteikti galimybę būti žaidimo slaptais marshalais apie tai pasakant per brief'ą ir duoti jiems geltonas korteles - jei jis pats savo akimis pamato kaip žaidėjas nesilaiko taisyklių, sudrausmina ir jis nesiklauso, tuomet marshalas gali jam skirti geltoną kortelę, pranešti drausminamojo pusės vadui, ir žaidėjas gauna pailsėti 30min, vėliau 1h, vėliau 2h, vėliau važiuoja namo ir gauna raudona pailsėti ilgesniam laikui - pasitvirtinusi taktika. *Žmonės vis dar nesupranta langų taisyklės - siūlau paprastą sprendimą - apklijuoti jusų nuomone langus/ertmes pro kurias negalima žiūrėti ir šaudytis juoda plėvele iš vidinės pusės. *Laikini spawnai - jie man ir patinka ir nepatinka, patinka pati laikino spawno idėja, bet manau, ji turėtu būti pamodifikuota, jei spawnas yra aktyviai puolamas ir vieta yra apšaudoma siūlau neleisti žmonėms respawninti tame spawn'e, vos tik prasideda aktyvi kova apie patį spawn'ą ir žmonės kurie laukė atsigavimo laikinajame turi išeiti į savo pagrindinį mirtviaką, taip būtų dinamiškesnis žaidimas, ir būtų sunkiau išlaikyti spawnus ir būtų juos įmanoma perimti. Man asmeniškai žaidimas nebuvo sugadintas, tačiau pirmą kartą per savo žaidimo metus pamačiau "CQB" snaiperį, kas buvo tikrai įdomu pamatyti. Tikrai matosi organizatorių darbas prie žemėlapio ir žaidimo idėjos, aš mačiau, kad marširavo Bombermenas ir buvo situacijų kai tikrai pataisė žaidimą, ačiū jam ir kitiems organizatoriams, tikiuosi pavyks atvykt dar kartą ir pastebėti pasikeitimus!
Didelis aciu uz puiku eventa! Net nepastebejau kaip praejo laikas. Visos puses suzaide maksimaliai. Girdejau gandus kad max 150 zmoniu? Itraukiant tiek daug misko i judesi, manau drasiai butu galima pakelti iki 200 zaideju. Aciu uz rengini!
Smagus renginys, idomus rekvizitai, gera atmosfera, pradzia labai stipri, bet i gala truputi nuslopsta zaideju entuziazmas.
Didžiulis dėkui kolektyvui už isimintinų akimirkų organizavimą, atsidavimą į žaidėjus ir aukšto lygio prfesionalumą keliant kartelę šalies mastu.
Puikus žaidimas, ačiū organizatoriam už kokybišką ir intensyvų žaidimą, bei puikią naktinę fazę. Tikiuosi ši serija įsitvirtins kaip kasmetinis didysis žaidimas kalendoriuj.
Ačiū už dinamišką įdomų žaidimą! Superinė įranga ir rekvizitas. Iš trūkumų galėčiau paminėti tik skeptrą (reikėtų kažkaip labiau riboti jo naudojimą ne iliuminatams, nes realiai mes atlaikėm 2 bazės puolimus tik dėl to, jog turėjom skeptrą) ir kaip tokiam dideliam rimtam žaidimui, reikia riboti ne tik bendrą amunicijos kiekį, bet ir šratų skaičių dėtuvėse ( low cap/ real cap). Na ir aišku mums (ašėnams) reikėjo įsirengti bazę normaliai, su smėlio maišais, bokšteliais, perimetro apšvietimu ir pan. Bet čia jau grynai mūsų pačių bėda, kad nepasidarėm. Na ir kažkiek trūko rotacijų ir šiokio tokio poilsio laiko, kurio metu galima būtų palarpinti ar prisidirbti kokios veiklos :D
Labai gerai suorganizuotas Big Bos žaidimas, tikrai kartočiau, dėkui organizatoriams!
Puikus airsofto renginys. Tai kas buvo gerai. 1. Paprastos milsim style užduotys, kurios leido naudoti savo taktikos žinias 2. Pusių vadų susižaidimas, tiek tarpusavyje, tiek priešiškos pusės. Bent jau mūsų skyrius visada turėjo veiksmo, didesnio ar mažesnio. 3. Trasnportas į kuri galima šaudyti iš granatsvaidžiu - PUIKU 4. Poligonas išnaudotas maksimaliai - skersai ir išilgai 5. Orgai buvo visur ir visada. Kilus bet kokioms problemoms galima buvo kreiptis. 6. Maistas - gerai, šaltas vanduo su citrina - puiku :D 7. Žaidimo elektronika, be priekaištų, veikia puikiai, ir aiškiai. Labai jautėsi, didelė organizatorių komandų patirtis ir tarpusavis bendradarbiavimas. Tai kas nepatiko - 1. Kai kurių žaidėjų, per greitas perėjimas į asmeniškumus mūšio lauke (nemanau kad kažką galima pakeisti, bo svečiai yra svečiai) 2. Antra diena skeptras, - išsimušė iš bendro žaidimo nuotaikos, kai kurias momentais per daug. Bendrai - Ačiū, orgams, Airsoftgame ir Tactical Day, už puiku savaitgalį. Ačių Maidenui ir Masiai už vadovavimą. Tikrai jautėsi, kad žaidimas kurtas airsofterių airsofteriams. Puikus airsofto renginys.
Vienas iš geriausių geimų kuriuose esu buvęs.
Wow...fantastika. Gryzau po ilgu atostogu...bet tokio lygio zaidime senai buvau...organizuotumas, teritorija, zaidimo tematika, arbata sausainukai...tikrai likau suzavetas. Smagu kai ir apdovanojami ivertinami airsofteriai. 10Balu Orgams!!!!
Naujas sezonas,naujos idejos renginys praejo sklandziai.patiko,kad veiksmas vyko karo ruke,vadas zinojo tik tiek kiek gaudavo info is skyriu,del to uzduotys buvo tik idomesnes.kad ir kaip mes to nemegstam,bet reiktu ilgesnio "bryfo",nes per ziema zaidejai pamirsta/susikuria naujas taisykles.buvo pastebeta abiejuose pusese kuomet pribegus medikui,abu zaidejai bega i uzdanga uz kokiu 50metru sprinto greiciu.tokiu atveju nebuvo daug ir jie negadino per daug viso renginio atmosferos.kadangi jau yra ivesta prekybininmo role,galbut reiktu ir zaidybines valiutos.apibendrinant galima teigti,kad sezono atidarymas buvo sekmingas,aciu organizatoriams ir pusiu vadama,bei iki susitikimu kitose sezono serijose.