AIRSOFTGAME.LT

Informacija
+370 620 20903
airsoftgamelt@gmail.com

Nuo 2014 metų Airsoftgame.lt siūlo aktyvų laisvalaikį. Organizuojame tiek vienadienius tiek ir savaitinius šratasvydžio (airsoft) žaidimus, draugų kompanijoms ar įmonėms. Bendradarbiaujame rengiant tarptautinio lygio žaidimus. Norite veiksmo, adrenalino, neišdildomų įspūdžių - padėsime! Turimas žaidybinis inventorius nuolat didinamas ir atnaujinamas. Galime pasiūlyti išskirtinių žaidimų scenarijų su jiems pritaikyta žaidybine įranga, A.R.M sistemą, tai - specialiai sukurta programinė įranga, kurios dėka žaidimai tampa interaktyvūs, viskas iš kompiuterinių žaidimų perkeliama į realybę. Tęsiame ir vystome tokių žaidimų koncepciją kaip S.T.A.L.K.E.R., Battlefield, Šturmas, BoS, Faction Wars bei Treniruočių tipo žaidimai.

Organizatoriaus vertinimas

TAMADA
Puikiai suorganizuotas žaidimas. Aktyvios, įdomios užduotys, daug žaidybinių resursų, skirtų pagyvinti žaidimo dinamiką. Nekalbu apie tai, kad šis organizatorius šiaip stengiasi padaryti žaidimo įdomaus su įvairiais rekvizitais - fejerverkais, “zombifikavimo” įrenginiais, taškų rinkimo stotelėmis, bet šįsyk buvo pasistengta iš peties. 3D spausdintos širdies surinkimas buvo tikras iššūkis. Tiesa, žaidimo metu pasitaikė žaidėjas, kuris pagydytas baltu pleistru vieną kartą ir keliavo į savo bazę, tačiau buvo sustabdytas ir paprašytas toliau laukti 5-ias minutes, nes dar buvo negydytas su žaliu pleistru. Kilo mini nesusipratimas, tačiau greitai buvo išspręstas. Siūlyčiau apsvarstyti žalių bintų būvimą žaidime, nes tai galimai sukels ir neaiškumų žaidėjams ateityje. Nors šiandien per taisyklių aptarimą žinutė buvo iškomunikuota, kad eiti po nukovimo į bazę galima eiti iškart tik tuo atveju, jei buvai gydytas žaliu pleistru, tačiau galėjo daug kam neužsifiksuoti. Ačiū už puikų laiką, organizavimą ir vadovavimą. Puikiai praleistas laikas! Iki kitų susitikimų! P.S. Žiemą tikiuosi išvarėme. :)
Reperis
BoS / 2023-10-29 / "UPGRADE"
Labai smagus LARP, labai patiko taisyklių testai. Aišku kaip visuomet atsirado "taikliųjų šaulių" kur dievui į langus šaudo ir maklaudais kitus vadina, bet profesionalūs organizatoriai sugeba šaltai reaguoti į konfliktus ir tinkamai juos spręsti. Hospitality irgi 10 balų, sausainiukai arbatytė fob'e. Po žaidimo skubėjom namo, bet iš teritorijos neišleido kol košės ir nealkoholinio alaus nepasiemėm :D
Svetimas
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū labai už nuostabų žaidimą, labai patiko žaidimo atmosfera ir tai, jog viso šio sezono istoriją buvo patalpinta į vieną dokumentą kas tikrai padeda labiau įsijausti į šio scenarijaus ,,gyvenimą", kaip visada airsoftgame.lt organizatoriai nesidrovi atvežti inovacijų rekvizitų prasme, patiko atnaujinta TTS sistema ir Stinger'is (Kurio deja gyvai neteko pamatyti :( ), Pusryčiai ir Pietus buvo nuostabus dėkoju. Dabar norėčiau duoti rekomendacijas sekantiems renginiams:  Norėtųsi, jog pradinių dėtuvių skaičius GBBR replikom būtų didesnis ir jog kaina būtų žemesnė (Manau reikėtu vertinti žaidėjus naudojančius tokias replikas, kadangi, jie prisideda prie kovinių veiksmų atmosferos gerinimo), taip pat norėtųsi, jog prekybininkų teritorijoje būtų draudžiama įeiti su ginklais ir kad jie(prekybininkai) turėtu savo apsauginę ,,šaiką", kuri palaikytu tvarka, nesilaikant tvarkai, galima būtų įvesti reputacijos sistemą visam skyriui ir branginti prekes. Dar karta padėkosiu už žaidimą ir lauksiu jūsų artimiausiu renginių.(Tuo pačiu tikiuosi Mefisto rado savo pamestą IQOS 🙏).
Rumis
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū už mano nuomone geriausią šių metų žaidimą. Fizinis amo kaupimas, fiziniai įrenginių atrakinimai žaidėjams įneša daug daugiau įdomumo. Žaidybinių granatų naudojimas taip pat išplečia visą žaidimo dinamika ir įneša netikėtumo (laukinių susisprogdinimai apsuptyje, kad neprarasti daiktų ir fobe po apieškojimo, kad neapkrėstų liga 😂) Tai, kad yra LARP pusė viską tik pagyvina ir įneša naujų galimybių vystytis scenarijui, puolami fob ir galimybė grobti pusių vadus mane iš karto papirko šiam žaidimui. O taip pat komunikavimas iki žaidimo nusprendus eiti į larp pusę leido man žaidimą pradėti daug ankščiau ir atvykau visiškai pasiruošęs. Ačiū už gerą gimtadienio vakarėlį! 😂
WarFox
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Bene geriausias organizatorius Lietuvoje kuriantis tikrai nuostabius LARP žaidimus. Žaidėjams itin patiko žaidimo legenda ir užduotys žaidimo metu. Pačiam teko vadovauti Laukiniams ir tai, Laukinių nuomone, pavyko padaryti puikiai, kadangi buvo duotos visos galimybės realizuoti savo idėjas. Būtų šaunu matyt toliau augančią Lietuvos airsofto bendruomonę kuri noriai prisidėtų prie tokių renginių organizavimo, pagalbos ir kt., kiekviena ranka kuri gelbsti, palengvina darbą organizatoriui, kuris ir taip save visą atsiduoda šito renginio vykdymui, ir tai žaidėjai tikrai mato ir vertina!
Erce
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū už gerą žaidimą
Skif
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū visai organizatorių kimandai už gera žaidimą.Jus padarėte viską,kad žaidimas pavyktų ,viskas kita jau priklausė tik nuo pačiu žaidėju.Visiems niekada neįtikimai,sakau tai kaip žaidėjas su didelio stažo!Jus ko gero vieni iš geresniu airsoft žaidimu,pagarba jums už jūsų darbą !!! P.S. Eigų yra žmonių,kūrie turi pretenzijų orgams,iš pradžių paklauskit savęs,ką aš padariau ne taip,o ne iš kart kaltint organizatirius,arba išvis,paimkit ir padarikit geriau! Dar karta ačiū visiems už puiku savaitgalį ir iki pasimatymo mūšio laukia,broliai!
Paklydelis
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū organizatoriams Invaders komandos vardu! Nuo savęs pridėsiu, kas jau kurį laiką galvojau jog tapau "išpizdėjęs" žaidimams ir man jau sunku įtikti, bet Jūs įrodėte, kad afigienų žaidimų dar yra! Ačiū labai dar kartą!!
MoralDDoS
BoS / 2023-08-27 / Back From The Dead
Geriausias organizatirius. Geriausi zaidimai!! Rekomenduoju visiems !! Laukiam Big Bos.
darjca
"BoS / 2023-08-06 / FABULA
Nežiūrint į didelį karštį, žaidimas pavyko. Ačiū organizatoriams už gerai praleistą laiką. ++++++
Mikis_
"BoS / 2023-07-02 / The Resistance"
Visas pasiruošimas atrodo tikrai neįtikėtinai geras. Įranga žaidimui, užėmimai, sprogdinimai - super pasiruošta čia 10/10. Kur galėčiau šiek tiek pakomentuoti tai prie pačių misijų ir jų vykdymo. Čia atrodo kiek buvo lengvi nesusipratimai. Reikėdavo saugoti vieną ar kitą tašką į kurį niekuomet jokio pasipriešinimo neateidavo, tai realiai liepta saugoti, tai tik stovi poziciją užėmęs ir tiek. Ir taip buvo keliuose punktuose kur tiesiog eini užimti pasižvalgai ir baigta. Šioje vietoje ar Vadai nesusitarė, ar mūsų skyriui papuolė tokios užduotis, ar tiesiog mūsų pusė laiminėjo - negaliu pakomentuoti. Gal tuomet reikėjo rotuoti misijas ir keisti skyrius tarp misijų. Čia gal kitam kartui. Čia 6/10. Bendrai 8/10. Sėkmės.
WarFox
BoS / 2023-05-14 / AUDRA DYKUMOJE..
Šaunu matyti, kad organizatoriai atsižvelgia į konstruktyvią kritiką ir iš tikrų įveda realių pakeitimų žaidimuose. Žinoma, neapsieita be konfliktų šiame žaidime taip pat, tačiau čia jau žaidėjų kaltė, ne organizatoriaus. Norėtųsi tik matyti drausminimo priemones prieš konfliktiškus asmenis. Judam toliau su šiuo renginiu, laukiam kitų susitikimų. Gero Žaidimo! GG
WarFox
BoS / 2023-04-30 / PRARAJA..
Būna gerų žaidimų, būna blogų, svarbiausia reikia mokėti pralaimėti. Deja, šis žaidimas buvo blogas ir žinoma pralaimėtas. Pirmas toks žaidimas kuris buvo nutrauktas likus 2h iki jo pabaigos dėl žaidėjų dezertyravimų. Priežasčių pilna, bet viena iš svarbiausių komandų pusių didžiulis disbalansas. Antrinė priežastis, dėl motyvacijos ir komunikacijos trūkumo jau vidinėje komandos pusėje tarp vado ir būrių. Tretinė priežastis, organizatorių negebėjimas matyti/valdyti situacijos kada jau yra 'spardomas gulintis', žaidime nebuvo jokios dinamikos, jokių pajėgų atitraukinėjimų, kad bent leistų "kiek įkvėpti" (arba jeigu ir buvo tokie nurodymai priešų būriams, jų nebuvo klausomąsi). Užuojata naujokams ir švenčiams iš užsienio kurie atvyko pirmą kartą sudalyvauti ir pamatė tokį prastą renginį. PEACE EDIT: Šiek tiek norėčiau pridėti informacijos apie renginį. Dėl demotyvacijos ir dezertyravimo - trūksta informacijos, kas vyksta realiu laiku žemėlapyje. Visą laiką praktiškai buvome užspausti FOB'e, be jokių šansų pajudėti toliau negu 100m nuo jo. Tai ir lėmė didžiulį demotyvavimą, bet pasirodo renginį sugebėjome vis tiek laimėti... Dėl žaidimo nutraukimo, žaidimo pradžia vėlavo virš valandos, dėl vėluojančių žmonių ir ilgos registracijos/chronavimo/blogo oro, ir viskas dėl to yra gerai, kadangi organizatorius nurodė jog žaisime ilgiau nei buvo planuota, o kaip kuriems žaidėjams, tame tarpe ir manęs, tas renginys baigėsi kur kas anksčiau. Mano pasiūlymai būtų: 1. uždrausti bet kokį kovinį kontaktą bent 25-50m spinduliu aplink FOB'ą, kad nebūtų tokių atvejų, kad žengi žingsnį iš FOB'o ir gauni šratų lietų. 2. įrengti realaus laiko taškų skaičiavimo sistemą, kad žaidėjai galėtų, netrukdomai vado, matyti kokia situacija žemėlapyje iš FOB'o 3. daryti visų žaidėjų žinių patikrinimą prieš kiekvieną žaidimą, kaip tai buvo darome praeitais metais, norint išvengti problemų kilusių iš nežinojimo. Žinau, kad tai dar labiau vargintų visus, tiek žaidėjus, tiek organizatorius, tačiau vis dar atsiranda žaidėjų kurie sugeba daryti klaidas iš nežinojimo/pamiršimo. 4. prieš žaidimo pradžią, paprašyti visų žaidėjų nepabėgti pasibaigus žaidimui, o aptarti žaidimą su visais žaidėjais, tiek iš organizatorių pusės, tiek iš vadų pusės. 5. reikėtų trečios lyginamosios frakcijos, kuri prisijungtų prie pralaiminčiųjų pusės, kad išlygint jėgas žėmėlapyje. Kol kas matoma, trečios frakcijos pradžia, bet to jau reikėtų greičiau ir stipriau (3 asmenų per mažai, kažką realiai pakeisti). 5. atvažiuojame į airsoft renginius pažaisti ir praleisti gerai laiką, tad ir žaiskime, o ne imituokime karinius veiksmus, nesvarbu ar tai LARP, ar MILSIM, ar kito tipo renginys. Šio organizatoriaus žaidimai ir įtraukė mane, bei mano draugus į airsoft'ą, tad labai norėčiau matyti, kaip judame pirmyn visa bendruomenė kartu
Vytis
BoS / 2023-04-30 / PRARAJA..
Organizatoriai 10/10 Pastaruoju metu atvažiavus į žaidima pamatai nauju elementu žaidime, pagirtina! Smagu matyti kaip organizatoriai investuoja į žaidimo kokybe. Ačiū
Alan Dutch
BoS / 2023-03-19 / PRADŽIA...
Ir vėl kailiniai stebina organizatorių kompetenciją. Scenarijus, užduotys, skatinimo sistema, maistas, žmogiškumas - visi šitie aspektai yra aukštam lygmenyje. Po renginio nebuvo jausmo, kad pinigai, laikas, lūkesčiai "padėti šuniui po uodega". Ačiū Jums labai ir linkiu, kad islaikytumete tokį pat aukšta lygį ir ateityje. Būkite pavyzdžiais, kokie turi būti organizatoriai. Pagarba ir linkėjimai iš SSRU kolektyvo.
Kaukas
BoS / 2023-03-19 / PRADŽIA...
Naujas sezonas,naujos idejos renginys praejo sklandziai.patiko,kad veiksmas vyko karo ruke,vadas zinojo tik tiek kiek gaudavo info is skyriu,del to uzduotys buvo tik idomesnes.kad ir kaip mes to nemegstam,bet reiktu ilgesnio "bryfo",nes per ziema zaidejai pamirsta/susikuria naujas taisykles.buvo pastebeta abiejuose pusese kuomet pribegus medikui,abu zaidejai bega i uzdanga uz kokiu 50metru sprinto greiciu.tokiu atveju nebuvo daug ir jie negadino per daug viso renginio atmosferos.kadangi jau yra ivesta prekybininmo role,galbut reiktu ir zaidybines valiutos.apibendrinant galima teigti,kad sezono atidarymas buvo sekmingas,aciu organizatoriams ir pusiu vadama,bei iki susitikimu kitose sezono serijose.
/>

Būsimi organizatoriaus renginiai

Praėję renginiai (11)

Organizatoriaus vertinimas

TAMADA
Puikiai suorganizuotas žaidimas. Aktyvios, įdomios užduotys, daug žaidybinių resursų, skirtų pagyvinti žaidimo dinamiką. Nekalbu apie tai, kad šis organizatorius šiaip stengiasi padaryti žaidimo įdomaus su įvairiais rekvizitais - fejerverkais, “zombifikavimo” įrenginiais, taškų rinkimo stotelėmis, bet šįsyk buvo pasistengta iš peties. 3D spausdintos širdies surinkimas buvo tikras iššūkis. Tiesa, žaidimo metu pasitaikė žaidėjas, kuris pagydytas baltu pleistru vieną kartą ir keliavo į savo bazę, tačiau buvo sustabdytas ir paprašytas toliau laukti 5-ias minutes, nes dar buvo negydytas su žaliu pleistru. Kilo mini nesusipratimas, tačiau greitai buvo išspręstas. Siūlyčiau apsvarstyti žalių bintų būvimą žaidime, nes tai galimai sukels ir neaiškumų žaidėjams ateityje. Nors šiandien per taisyklių aptarimą žinutė buvo iškomunikuota, kad eiti po nukovimo į bazę galima eiti iškart tik tuo atveju, jei buvai gydytas žaliu pleistru, tačiau galėjo daug kam neužsifiksuoti. Ačiū už puikų laiką, organizavimą ir vadovavimą. Puikiai praleistas laikas! Iki kitų susitikimų! P.S. Žiemą tikiuosi išvarėme. :)
Reperis
BoS / 2023-10-29 / "UPGRADE"
Labai smagus LARP, labai patiko taisyklių testai. Aišku kaip visuomet atsirado "taikliųjų šaulių" kur dievui į langus šaudo ir maklaudais kitus vadina, bet profesionalūs organizatoriai sugeba šaltai reaguoti į konfliktus ir tinkamai juos spręsti. Hospitality irgi 10 balų, sausainiukai arbatytė fob'e. Po žaidimo skubėjom namo, bet iš teritorijos neišleido kol košės ir nealkoholinio alaus nepasiemėm :D
Svetimas
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū labai už nuostabų žaidimą, labai patiko žaidimo atmosfera ir tai, jog viso šio sezono istoriją buvo patalpinta į vieną dokumentą kas tikrai padeda labiau įsijausti į šio scenarijaus ,,gyvenimą", kaip visada airsoftgame.lt organizatoriai nesidrovi atvežti inovacijų rekvizitų prasme, patiko atnaujinta TTS sistema ir Stinger'is (Kurio deja gyvai neteko pamatyti :( ), Pusryčiai ir Pietus buvo nuostabus dėkoju. Dabar norėčiau duoti rekomendacijas sekantiems renginiams:  Norėtųsi, jog pradinių dėtuvių skaičius GBBR replikom būtų didesnis ir jog kaina būtų žemesnė (Manau reikėtu vertinti žaidėjus naudojančius tokias replikas, kadangi, jie prisideda prie kovinių veiksmų atmosferos gerinimo), taip pat norėtųsi, jog prekybininkų teritorijoje būtų draudžiama įeiti su ginklais ir kad jie(prekybininkai) turėtu savo apsauginę ,,šaiką", kuri palaikytu tvarka, nesilaikant tvarkai, galima būtų įvesti reputacijos sistemą visam skyriui ir branginti prekes. Dar karta padėkosiu už žaidimą ir lauksiu jūsų artimiausiu renginių.(Tuo pačiu tikiuosi Mefisto rado savo pamestą IQOS 🙏).
Rumis
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū už mano nuomone geriausią šių metų žaidimą. Fizinis amo kaupimas, fiziniai įrenginių atrakinimai žaidėjams įneša daug daugiau įdomumo. Žaidybinių granatų naudojimas taip pat išplečia visą žaidimo dinamika ir įneša netikėtumo (laukinių susisprogdinimai apsuptyje, kad neprarasti daiktų ir fobe po apieškojimo, kad neapkrėstų liga 😂) Tai, kad yra LARP pusė viską tik pagyvina ir įneša naujų galimybių vystytis scenarijui, puolami fob ir galimybė grobti pusių vadus mane iš karto papirko šiam žaidimui. O taip pat komunikavimas iki žaidimo nusprendus eiti į larp pusę leido man žaidimą pradėti daug ankščiau ir atvykau visiškai pasiruošęs. Ačiū už gerą gimtadienio vakarėlį! 😂
WarFox
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Bene geriausias organizatorius Lietuvoje kuriantis tikrai nuostabius LARP žaidimus. Žaidėjams itin patiko žaidimo legenda ir užduotys žaidimo metu. Pačiam teko vadovauti Laukiniams ir tai, Laukinių nuomone, pavyko padaryti puikiai, kadangi buvo duotos visos galimybės realizuoti savo idėjas. Būtų šaunu matyt toliau augančią Lietuvos airsofto bendruomonę kuri noriai prisidėtų prie tokių renginių organizavimo, pagalbos ir kt., kiekviena ranka kuri gelbsti, palengvina darbą organizatoriui, kuris ir taip save visą atsiduoda šito renginio vykdymui, ir tai žaidėjai tikrai mato ir vertina!
Erce
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū už gerą žaidimą
Skif
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū visai organizatorių kimandai už gera žaidimą.Jus padarėte viską,kad žaidimas pavyktų ,viskas kita jau priklausė tik nuo pačiu žaidėju.Visiems niekada neįtikimai,sakau tai kaip žaidėjas su didelio stažo!Jus ko gero vieni iš geresniu airsoft žaidimu,pagarba jums už jūsų darbą !!! P.S. Eigų yra žmonių,kūrie turi pretenzijų orgams,iš pradžių paklauskit savęs,ką aš padariau ne taip,o ne iš kart kaltint organizatirius,arba išvis,paimkit ir padarikit geriau! Dar karta ačiū visiems už puiku savaitgalį ir iki pasimatymo mūšio laukia,broliai!
Paklydelis
BIG BoS / 2023-09-29/10-01
Ačiū organizatoriams Invaders komandos vardu! Nuo savęs pridėsiu, kas jau kurį laiką galvojau jog tapau "išpizdėjęs" žaidimams ir man jau sunku įtikti, bet Jūs įrodėte, kad afigienų žaidimų dar yra! Ačiū labai dar kartą!!
MoralDDoS
BoS / 2023-08-27 / Back From The Dead
Geriausias organizatirius. Geriausi zaidimai!! Rekomenduoju visiems !! Laukiam Big Bos.
darjca
"BoS / 2023-08-06 / FABULA
Nežiūrint į didelį karštį, žaidimas pavyko. Ačiū organizatoriams už gerai praleistą laiką. ++++++
Mikis_
"BoS / 2023-07-02 / The Resistance"
Visas pasiruošimas atrodo tikrai neįtikėtinai geras. Įranga žaidimui, užėmimai, sprogdinimai - super pasiruošta čia 10/10. Kur galėčiau šiek tiek pakomentuoti tai prie pačių misijų ir jų vykdymo. Čia atrodo kiek buvo lengvi nesusipratimai. Reikėdavo saugoti vieną ar kitą tašką į kurį niekuomet jokio pasipriešinimo neateidavo, tai realiai liepta saugoti, tai tik stovi poziciją užėmęs ir tiek. Ir taip buvo keliuose punktuose kur tiesiog eini užimti pasižvalgai ir baigta. Šioje vietoje ar Vadai nesusitarė, ar mūsų skyriui papuolė tokios užduotis, ar tiesiog mūsų pusė laiminėjo - negaliu pakomentuoti. Gal tuomet reikėjo rotuoti misijas ir keisti skyrius tarp misijų. Čia gal kitam kartui. Čia 6/10. Bendrai 8/10. Sėkmės.
WarFox
BoS / 2023-05-14 / AUDRA DYKUMOJE..
Šaunu matyti, kad organizatoriai atsižvelgia į konstruktyvią kritiką ir iš tikrų įveda realių pakeitimų žaidimuose. Žinoma, neapsieita be konfliktų šiame žaidime taip pat, tačiau čia jau žaidėjų kaltė, ne organizatoriaus. Norėtųsi tik matyti drausminimo priemones prieš konfliktiškus asmenis. Judam toliau su šiuo renginiu, laukiam kitų susitikimų. Gero Žaidimo! GG
WarFox
BoS / 2023-04-30 / PRARAJA..
Būna gerų žaidimų, būna blogų, svarbiausia reikia mokėti pralaimėti. Deja, šis žaidimas buvo blogas ir žinoma pralaimėtas. Pirmas toks žaidimas kuris buvo nutrauktas likus 2h iki jo pabaigos dėl žaidėjų dezertyravimų. Priežasčių pilna, bet viena iš svarbiausių komandų pusių didžiulis disbalansas. Antrinė priežastis, dėl motyvacijos ir komunikacijos trūkumo jau vidinėje komandos pusėje tarp vado ir būrių. Tretinė priežastis, organizatorių negebėjimas matyti/valdyti situacijos kada jau yra 'spardomas gulintis', žaidime nebuvo jokios dinamikos, jokių pajėgų atitraukinėjimų, kad bent leistų "kiek įkvėpti" (arba jeigu ir buvo tokie nurodymai priešų būriams, jų nebuvo klausomąsi). Užuojata naujokams ir švenčiams iš užsienio kurie atvyko pirmą kartą sudalyvauti ir pamatė tokį prastą renginį. PEACE EDIT: Šiek tiek norėčiau pridėti informacijos apie renginį. Dėl demotyvacijos ir dezertyravimo - trūksta informacijos, kas vyksta realiu laiku žemėlapyje. Visą laiką praktiškai buvome užspausti FOB'e, be jokių šansų pajudėti toliau negu 100m nuo jo. Tai ir lėmė didžiulį demotyvavimą, bet pasirodo renginį sugebėjome vis tiek laimėti... Dėl žaidimo nutraukimo, žaidimo pradžia vėlavo virš valandos, dėl vėluojančių žmonių ir ilgos registracijos/chronavimo/blogo oro, ir viskas dėl to yra gerai, kadangi organizatorius nurodė jog žaisime ilgiau nei buvo planuota, o kaip kuriems žaidėjams, tame tarpe ir manęs, tas renginys baigėsi kur kas anksčiau. Mano pasiūlymai būtų: 1. uždrausti bet kokį kovinį kontaktą bent 25-50m spinduliu aplink FOB'ą, kad nebūtų tokių atvejų, kad žengi žingsnį iš FOB'o ir gauni šratų lietų. 2. įrengti realaus laiko taškų skaičiavimo sistemą, kad žaidėjai galėtų, netrukdomai vado, matyti kokia situacija žemėlapyje iš FOB'o 3. daryti visų žaidėjų žinių patikrinimą prieš kiekvieną žaidimą, kaip tai buvo darome praeitais metais, norint išvengti problemų kilusių iš nežinojimo. Žinau, kad tai dar labiau vargintų visus, tiek žaidėjus, tiek organizatorius, tačiau vis dar atsiranda žaidėjų kurie sugeba daryti klaidas iš nežinojimo/pamiršimo. 4. prieš žaidimo pradžią, paprašyti visų žaidėjų nepabėgti pasibaigus žaidimui, o aptarti žaidimą su visais žaidėjais, tiek iš organizatorių pusės, tiek iš vadų pusės. 5. reikėtų trečios lyginamosios frakcijos, kuri prisijungtų prie pralaiminčiųjų pusės, kad išlygint jėgas žėmėlapyje. Kol kas matoma, trečios frakcijos pradžia, bet to jau reikėtų greičiau ir stipriau (3 asmenų per mažai, kažką realiai pakeisti). 5. atvažiuojame į airsoft renginius pažaisti ir praleisti gerai laiką, tad ir žaiskime, o ne imituokime karinius veiksmus, nesvarbu ar tai LARP, ar MILSIM, ar kito tipo renginys. Šio organizatoriaus žaidimai ir įtraukė mane, bei mano draugus į airsoft'ą, tad labai norėčiau matyti, kaip judame pirmyn visa bendruomenė kartu
Vytis
BoS / 2023-04-30 / PRARAJA..
Organizatoriai 10/10 Pastaruoju metu atvažiavus į žaidima pamatai nauju elementu žaidime, pagirtina! Smagu matyti kaip organizatoriai investuoja į žaidimo kokybe. Ačiū
Alan Dutch
BoS / 2023-03-19 / PRADŽIA...
Ir vėl kailiniai stebina organizatorių kompetenciją. Scenarijus, užduotys, skatinimo sistema, maistas, žmogiškumas - visi šitie aspektai yra aukštam lygmenyje. Po renginio nebuvo jausmo, kad pinigai, laikas, lūkesčiai "padėti šuniui po uodega". Ačiū Jums labai ir linkiu, kad islaikytumete tokį pat aukšta lygį ir ateityje. Būkite pavyzdžiais, kokie turi būti organizatoriai. Pagarba ir linkėjimai iš SSRU kolektyvo.
Kaukas
BoS / 2023-03-19 / PRADŽIA...
Naujas sezonas,naujos idejos renginys praejo sklandziai.patiko,kad veiksmas vyko karo ruke,vadas zinojo tik tiek kiek gaudavo info is skyriu,del to uzduotys buvo tik idomesnes.kad ir kaip mes to nemegstam,bet reiktu ilgesnio "bryfo",nes per ziema zaidejai pamirsta/susikuria naujas taisykles.buvo pastebeta abiejuose pusese kuomet pribegus medikui,abu zaidejai bega i uzdanga uz kokiu 50metru sprinto greiciu.tokiu atveju nebuvo daug ir jie negadino per daug viso renginio atmosferos.kadangi jau yra ivesta prekybininmo role,galbut reiktu ir zaidybines valiutos.apibendrinant galima teigti,kad sezono atidarymas buvo sekmingas,aciu organizatoriams ir pusiu vadama,bei iki susitikimu kitose sezono serijose.
AIRSOFTGAME.LT | Šratasvydžio renginių portalas