AIRSOFTGAME.LT

[email protected]

+370 620 20903 +37065217618

Nuo 2014 metų Airsoftgame.lt siūlo aktyvų laisvalaikį. Organizuojame tiek vienadienius tiek ir savaitinius šratasvydžio (airsoft) žaidimus, draugų kompanijoms ar įmonėms. Bendradarbiaujame rengiant tarptautinio lygio žaidimus. Norite veiksmo, adrenalino, neišdildomų įspūdžių - padėsime! Turimas žaidybinis inventorius nuolat didinamas ir atnaujinamas. Galime pasiūlyti išskirtinių žaidimų scenarijų su jiems pritaikyta žaidybine įranga, A.R.M sistemą, tai - specialiai sukurta programinė įranga, kurios dėka žaidimai tampa interaktyvūs, viskas iš kompiuterinių žaidimų perkeliama į realybę. Tęsiame ir vystome tokių žaidimų koncepciją kaip S.T.A.L.K.E.R., Battlefield, Šturmas, BoS bei Treniruočių tipo žaidimai.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

BoS / 2021-06-20

2021-06-20 11:00
  DALYVIŲ SKAIČIUS NERIBOJAMAS Kviečiame visus šratasvydžio fanus į BoS (Brothers of steel) serijos žaidimus. Jūsų laukia nauji įspūdžiai, inovatyvūs šratasvydžio projektai, naujų idėjų įgyvendimimas ir be abejo nuostabi draugų, bendraminčių kompanija Registracija į žaidimą vyksta iki 06-17d. vidurnakčio     LEGENDA:   2050 metai. Pasaulis po globalinės katastrofos… Buvusio pasaulio valstybių nuotrupos visais įmanomais būdais bando neišny...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Šaunuoliai! Visada išmanūs ir kūrybiški, stebinantys dalyvius nerėgėtais techniniais elementais.
Puikus organizatoriai, greitai reaguoja į susiklosčiusia situacija. Kreipia dėmesį į žaidėjų pageidavimus ir stengiasi padaryti žaidimą kuo molinesnį jiems patiems. Pagarba už pastangas ir atsidavimą. AčiūĄ
ZUK
Naujas poligonas gerai tinka prie organizatorių technologinių inovacijų bei tikrai dar turi potencialo vystytis. Šiandien viskas patiko. Lauksime naujų žaidimų.
Kaip visada idomus, dinamiskas ir pagal kiekvieno skoni. 10 balu!
Puikus sezono atidarymas! Airsoftgame kolektyvas - malačiai :)
Puikus žaidimas ir gerai, inovatyviai sugalvoti žaidybiniai elementai. Organizatoriai kreipia dėmesį į pastabas ir kas kartą žaidimus daro vis aukštesnio lygio.
Puikūs orgai. BRIGADA neturi ką daugiau pasakyti.
Geras poligonas, gera kompanija, ir labai geras organizatorių darbas - gerą įspūdį paliko tiek informacijos pateikimas, organizavimas, priežiūra žaidimo metu, bet ir įdomūs technologiniai sprendimai žaidimo metu. Ačiū, būtinai grįšime!
Ačiū už puikiai praleistą dieną, profesionalų renginio organizavimą ir koordinavimą. Labai laukiam ateinančių renginių ir ypač naktinių. Linkim neprarasti entuziazmo ieškant naujovių ir inovacijų scenarijams. Prime corps.
Ačiū už žaidimą. Patiko, būtinai sudalyvausiu dar kartą