Pentagonas

[email protected]

+370 63 717 771

"Pentagonas" karinių pramogų bazė. 
Mūsų komandą sudaro patyrę, savo darbą išmanantys ir tam tikrus kursus baigę instruktoriai.

Organizuojame:

  • Šratasvydžio žaidimus įmonėms
  • Airsoft bendruomėnei ir privatiems asmenims.
  • Team building'as kompanijoms, gimtadieniai, mergvakariai-bernvakariai, kitos šventės.
  • Taktinės medicinos mokymai (kvalifikuoti instruktoriai) 
  • Šaudymai iš kovinių ginklų (kvalifikuoti instruktoriai)
  • Taktikos mokymai.
  • Išgyvenimo mokymai ekstremaliomis sąlygomis miške/mieste.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Operation: "Festive storm- SNOWMAN"

2022-12-18 09:00
Operation:"FESTIVE STORM-SNOWMAN" BENDRAI APIE ŽAIDIMĄ Po 2019 metų kilusio elfų maišto, kuriam laikui buvo įsivyravusi taika ir ramybė, darbai ėjosi lyg iš pypkės. Bet.. po kelių metų įsibegėjant 2022 metų šventiniam laikotrapiui, miestelyje pasidarė kažkas ne taip.. Laiškai dingo. Dovanų fabrikėlis nebeveikia. Kalėdų senelio Rudolfas dingo. Elfai maištauja ir gamina petardas. KODĖL??Visus klausimus ir jų baigtį teks narplioti jums!**Visos užduotys ir pap...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Dėkojame organizatoriams už renginį tačiau turime keletą pastebėjimų: - Raudonos liemenės privaloma. Tai buvo aprašyta ir renginio aprašyme, tačiau renginio eigoje daug žaidėjų liemenių apskritai neturėjo arba nenorėjo jų rodyti, dalis turėjo geltonas, dalis raudonus skuduriukus. - Į pastabas dėl liemenių žaidėjai reagavo grubiai. Bandėme sratas.lt platformoje surasti tokius asmenis kaip "Pūsk n*" bei "Ne tavo reikalas" nickus. Paieškos nesėkmingos. - Mediko taisyklės interpretacijos. Tiksliau pašauto žaidėjo vedimas į saugesnesnes teritorijas. - Tai buvo ne pavieniai atvejai, o viso renginio metu. To manom būtų galima išvengti prieš renginį pritaikant standartinį brief arba taisyklių patikrą (kas beje buvo nurodyta ir renginio aprašyme) Nepaisant to esame dėkingi už galimybę sudalyvauti ir aplankyti kitą Lietuvos kraštą! Famous over and out.
Good game. I liked everything, there are no comments. The people are friendly, everything was explained and shown. We will definitely come again! Thank you very much for game! :)
Geras žaidimas, smagus LARP laikas, įdomiai sustyguota viskas, galbūt norėjosi daugiau veiksmų NAPOSLAVIJOJE, bet be šito, veiksmo netrūko. Trumpai tariant, ačiū už gerą savaitgalį, ir dar kartą atsiprašome už nesklandumus.
Puikus žaidimas, puiki tematika ir itin kruopštus pasiruošimas. Užakaitau! Maistas - 100%, frakcijų LARP - 100%, poligono įrengimas - 100%, organizatorių bendravimas, logistika ir reakcija į susiklosčiusią situacija - 150%. Ačiū Jums labai - lauksime Jūsų tolimesnių LARP renginių. Išlikite ir toliau toki nuostabūs organizatoriai!
Dėkui už progą sudalyvauti žaidime atliekant įdomesnį vaidmenį, tikrai smagiai praleistas laikas 🙂 Patiko organizatorių įdėtas darbas, bei visų žaidėjų atsidavimas žaidimui ✌️
Ačiū už smagų žaidimą Tauroslavijos džiunglėse, daug veiksmo protui ir kūnui. Praėjo tik dvi dienos, o dėl informacijos kiekio jaučiasi lyg savaitė! :)
Smagus, nenuspėjamas žaidimas. Tikiuosi, tai bus nepaskutinis Big game. Nes istorija nebaigta :) Kaimiečiai išgyveno.... P.S. Visi LARP'o turintys žaidimai yra smagūs ir įdomu tokiuose sudalyvauti, tai taip ir toliau, nenuleiskite rankų.
Kruopščiai planuotas žaidimas, pažadėtas maitinimas buvo, patalpos nakvynei buvo, elektra buvo. Patiko suorganizuotas bendras darbas su KASP. Įdomiai suplanuotos ir paruoštos MIL-SIM užduotis. Organizatorius pergyvena už kiek viena žaidėja, stengiasi kad visiems būtų gerai ir įdomų, žaibiškai sprendžia konfliktus, padeda iškilus klausimams. Tikiuosi MIL-SIM žaidimų tik daugės.
Sveiki. Ši nuomonė yra tik mano, ir ji yra tik apie šį žaidimą. BLOGAI: 1. Poligonas - mano nuomone, nebetinkamas šratasvydžiui. Poligono teritorijoje, yra žmonių privati nuosavybė, jie ten gyvena, stovi žmonių mašinos. Žaidimo metu šalia prezidentūros, kur pastoviai vyko veiksmas, šeima su vaikais tvarkė kiemą, kepė šašlykus, BE AKINIŲ. 2. Maistas - netinkamas vartoti. Aišku, sovietmečio valgykloje - sovietmečio laikų maistas. Aš suprantu visokius bajerius, kaip - karį, dėk į skrandį, čia baltymai, riebalai ir angliavandeniai, BET, čia mūsų laisvalaikis ir sumokėjęs pinigus, aš norėčiau gauti kokybiškas paslaugas. 3. LARP/GAME/ADMIN - Deja, bet buvo daug negatyvo. -BDAR pažeidimas, žaidybiniuose pasuose tikri žaidėjų duomenys (vardas, pavardė, gimimo data). -Taisyklių interpetavimas, savaip/kitaip, siekiant gauti, kažkios naudos, pvz. sulaikymas 3 valandom žaidėjo, kuris žaidybinėje visatoje nieko nepažeidė. -Klasikinis LT LARP - papjoviau - pasipjoviau. Veiksmai be motyvacijos tikrai neprideda atmosferos ir nepadeda įsijausti. -Oro uoste, visą žaidimo laiką stovėjo žaidėjų mašinos, kas LABAI trukdė plėtoti konfliktus, ir žaisti žaidimą. -Nemotyvuotas LARP taisyklių keitimas vidury žaidimo. -Detalių trūkumas: iš kažkur išlindo kopūstavo doleriai, prezidentūros darbo laikas parašytas latviškai, o ne ispaniškai, kaimų pavadinimai su galūne ...SLAVIJA Bolivijoje ir pan. -Dalis žaidėjų, neturėjo raudonų liemenių, bei žaidė su bunkerinėm dėtuvėmis. -Dalis žaidėjų naudojo savo BBS ir neleido jų "lootint", motyvuodami tuo, kad čia jų privati nuosavybė. -Briefingo ir debrifingo nebūvimas. Jis buvo būtinas mūsų frakcijai. Taip ir nesupratau, kodėl dalis žaidimo komunikacijos, vyko per telefoną, nors apie tai niekas niekur nekalbėjo. GERAI: Overall, žaidimo visata. El presidente, sukilėliai, neapsisprendusi gvardija... Daug galima prigalvoti koncepcijų... Bendrai visumoje matosi, kad įdėta daug pastangų. Atskirų žaidėjų įsijautimas ir pasirengimas. Medikams respects :D Bendrai mano įvertinimas 4/10 BET... aš labai tikiuosi, kad organizatoriai priims kritiką ir kitais metais mes vėl susirinksim. Nes tas šmikis... man nebepatinka...