Žaidimų ciklas EL Čiudo: OP 2 Ukmergė

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
149
Patvirtintų
149
Apmokėjusių
141

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Nedidelė gamtos ištekliais turtinga valstybė, ilgus metus kenčianti nuo augančios ir stiprėjančios nusikalstamo grupuočių susivienijimo El Čiudo, 2019 m. kovo 3 dieną 10:00 šalyje paskelbta karo padėtis. Mobilizuota kariuomenė, įvesta komendanto valanda.

Tik paskelbus karą, nusikaltėliai pagrobė šalies prezidento brolį. Kuris iki šiol nerastas. Žvalgybos duomenimis brolis išgabentas iš šalies sostinės, įtariama: nedraugiškų šalių spec.pajėgų darbas. Pirmieji susirėmimai tarp armijos ir grupuočių įvyko šalies sostinėje.  Susirėmimuose prie valstybinės radijo stoties vyko itin dideli mūšiai. El Čiūdo kovotojai kelis kartus užgrobę stotį galutinai ją sugadino tik po trečio šturmo. Sulaukus Armijos pastiprinimo šalies sostinėje rastos kelios El Čūdo slėptuvės (safe house), vienoje iš jų rasti svarbūs dokumentai su galimų narko laboratorijų vietomis,bei kita svarbia informacija. Kitoje slaptavietėje aptikta daug kraujo, einant jo pėdsakais, netoli slaptavietė buvo nukauti keli grupuotės nariai, bei aptiktas sunkiai sužeistas įkaitas. Stabilizavus sužeidimus įkaitas išgabentas į Armijos štabą. Armija skelbia stabilizavusi padėtį šalies sostinėje, pranešama apie El Čiūdo kovotojų pasitraukimą į sostinės priemiesčius bei šalies kaimus. Situacija šalyje įtempta. Į kovą su nusikaltėliais įsitraukia vis daugiau šalies gyventojų.

Pagal rastus žemėlapius vienoje iš El Čiūdo slaptaviečių Armija juda link El Kupustų regiono. Tikimasi šiame regione rasti narkotikų gamybos laboratorijas.

Regione veikia  valstybinė naftos bazė, kurioje perdirbama nafta iš šalia esančių naftos gręžinių. Vakar pranešta apie 4 dingusius be žinios naftos bazės darbuotojus.

Nepatvirtinamais duomenimis nusikalstamo susivienijimo El Čiūdo nariai nepasidalina sumažėjusiomis teritorijomis.  Prezidento brolis nerastas ir jo aktyviai ieškoma.

 

 

Dėtuvių talpos ribojimas:

Žaidime galima naudoti tik mechanines dėtuves (real, low, midcap išskyrus kulkosvaidžius)

Pirotechika

 • Dūmai : žaidimo teritorojoje (išskyrus pastatus) galima naudoti visus pramoninės gamybos dūminius užtaisus .
 • Šratasvydžio granatos : žaidime gaiima naudoti šratasvydžio granatas su žirnių, bbs užpildais. Granatos iniciavimui (sprogdiklis) ne daugiau 1 g.
 • Draudžiama naudoti tik garsines petardas.

Kitos taisyklės

 • Pif Paf taisyklė negalioja
 • Pataikymas į ginklą nesiskaito (ginklas negali būti naudojamas kaip skydas)
 • Pastatuose galima šaudyti tik pavieniu režimu.
 • Iš pastato antro aukšto galima šaudyti neiškišus vamdžio
 • Rikošetas skaitos kaip paprastas pataikymas

Specifinės taisyklės

 

Kariaujančios pusės :

 • Reguliari kariuomenė (ARMIJA) - gerai aprūpintos šiuolaikine ginkluote, ekipuote bei karine technika. Remiama kaimyninių valsybių  pajėgų.
 • Nusikalstamos grupuočių susivienijimas (EL Čiudo) -  kontrobanda, žmonių ir ginkų prekyba, užsakomos žmogžudystės,  ir kiti žiauriūs nusikaltimai. Aprūpinamos ne ka prasčiau, kartais net geriau už vyriausybines pajėgas.

Dalyvio mokestis (Armija, Gaujos) :

 • mokant bankiniu pervedimu iki 2019-03-20 16:00 Buvo pigiau
 • mokant bankiniu pervedimu iki 2019-03-22 16:00 20 Eur*

Jūsu patogumui rekomenduojame išsinuomoti galingą radijo stotelę su ausine vos už 5 Eur (nurodyti komentare)

Žaidime galima dalyvauti tik žaidėjams su savo įranga.

*Primename, jog dalyvio mokestis nekeičiamas ir negražinamas dalyviui nedalyvaujant žaidime.

Į dalyvio mokestį įskaičiuota : žemėlapiai, maitinimas, bio wc, El Čiudo siuvenyras, ir kitos su žaidimo organizavimu susijusios išlaidos.

Pusės

Reguliari kariuomenė (ARMIJA)

Registracija uždaryta

Gerai aprūpinta šiuolaikine ginkluote, ekipuote bei karine technika. Remiama kaimyninių valsybių pajėgų. Tvarka, karinė disciplina. Remiama draugiškų valstybių spec. tarnybų

Aprangos kodas : pilna Nato šalių ekipuotė, šalmai arba juodos beretės,

Nusikalstamas susivienijimas EL Čiudo

Registracija uždaryta

Kontrobanda, žmonių ir ginkų prekyba, užsakomos žmogžudystės ir kiti žiauriūs nusikaltimai. Aprūpinamos ne ka prasčiau, kartais net geriau už vyriausybines pajėgas. Bedradarbiauja su priešiškų valstyvių spec. tarnybomis

Aprangos kodas : ne nato šalių ekipuotė, draudžiama naudoti šalmus. Pusės skiriamieji bruožai: Chaosas