Operacija PAG-15 , Goro provincija Pabrabadanas

Renginio pradžia
2018-09-29 (Š)
12:00
Renginio pabaiga
2018-09-30 (S)
03:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
Operacija
Kaina
100

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Pagrindinės karinės operacijos Pabrabadane priežastys – kova su terorizmu ir siekis užtikrinti regioninį ir tarptautinės bendruomenės saugumą bei padėti Islamo Pabrabadano Respublikos valdžiai įtvirtinti savo galią šalies teritorijoje.

ISAF laikomos nepakeičiamu partneriu, padedančiu savo buvimu trylikoje provincijų ir devyniomis vadinamosiomis Provincijų atstatymo grupėmis (PRT) palaikyti ten saugumą ir stabilumą. Be savo pagrindinės funkcijos, ISAF kariai padeda atstatyti šalį, nuginkluoti buvusios kariuomenės būrius, surinkti sunkiuosius ginklus, diegti pasitikėjimą skatinančias priemones.

Specifinės taisyklės

PAG -15 renginio rėmėjai

 

Dalyvio mokestis :

25 eur apmokant bankiniu pervedimu iki 2018-09-18 16:00 GMT+2

39 Eur apmokant bankiniu pervedimu iki 2018-09-24 16:00 GMT+2

100 eur apmokant bankiniu pervedimu iki 2018-09-28 12:00 GMT+2

Dalyvio mokestis mokamas bankiniu pervedimu . Dalyvio mokestis negrąžinamas dalyviui nedalyvaujant žaidime. Dalyvio vieta gali būti perleista kitam dalyviui, ne vėliau kaip 5 dienos iki reningio pradžios . Dalyvio keitimo mokestis 5 eur.

Įspėjimas : 

užsiregistravę į renginį Jūs sutinkate, kad renginio metu bus daromos nuotraukos bei filmuojama organizatorių, foto ir video medžiaga bus naudojama organizatorių reikmėms.

Šovinių dėtuvės :

Žaidime galima naudoti tik dėtuvės užtaisomas specialiu švirkštu (draudžiama naudoti Hicap tipo dėtuves didesnes nei 180 šovinių talpos, išskyrus kulkosvaidžiuis)

Granatos :

Leidžiama naudioti tik granatos su žirnių, šovinių užtaisais. Granatos užtaisas ne didesnis Žuki ar korsar 4 .

Žaidybinis transportas:

1.   Žaidimo metu bus naudojamas karinis bei civilinis transportas

2.   Žaidime dalyvaujančios transporto priemonės bus pažymėtos kariauk.lt simbolika.

3.   Žaidime naudojamų transporto priemonių langai turi būti pilnai atidaryti . transporto greitis negali būti didesnis nei 20 km/h , sugadintos ar žaidime nedalyvaujančios transporto priemonės važinėja su įjungtu avariniu signalu.
4. Iš transporto galima šaudyti tik iš įrengtų kulkosvaidininkų pozicijų (bokšteliai, liukai (stogų))

Transporto stabdymas

Transporto priemonę stabdyti galima tik įrengiant kelio užtvaras , panaudojus ne mažiau kaip 2 m ilgio pagalius , bendras užtvaros aukštis ne mažesnis nei 1 m. Vairuotojas negali apvažiuoti užtvaros, gali tik saugiai grįžti atgal.

Transporto naikinimas

Granatos įmetimas į transporto priemonę . Sunaikintas transportas žaidime nedalyvauja 2 h. Arba organizatoriui leidus.

Draudžiama naudoti transporto priemonę kaip priedangą , šaudyti  iš/į  transporto priemonių(-es) ,     (išskyrus įrengtus kulkosvaidžių bokštelius)

Pastatų naudojimas :

Pastatų langai , daugumoje vietų uždengti DSB plokštėmis, kai kurie pritvirtinti veržlėmis. Nuėmus langų apsaugas , veržles prisukite ant tvirtinimo strypo (kad nedingtų)

Kiekvienas žaidėjas gaus savo žaidybinės pusės antsiuvą (su velkro) kurį reiks prisitvirtinti matomoje vietoje. Antsiuvas yra ir žaidybinis pasas , kurio prireiks kertant patikrtinimo punktus.  Neturintis paso , gali būt uždaromas į sulaikymo kameras (tapatybės nustatymui) ne ilgiau 1 h.

Civilis miesto gyventojas : bet kuris žaidėjas , be ginklo . Ginklas gali būti pakabintas už nugaros , kuris laikomas nežaidybiniu ginklu . Nežaidybinis ginklas gali būti panaudotas tik neaptvertose vietose (pvz. praėjus patikrinimo postą sankryžose, sustabdžius patruliui gatvėje ) Nežaidybinį ginklą padaryti žaidybiniu galima tik nutolus paskutinio patrulio ar priešiškos pusės žaidėjo ~50 m , (pvz. užejus už pastato ir pnš)

Sraigtarsparnis :

Žaidimo metu gali būti naudojamas sraigtasparnis.  Sraigtasparniui leidžiantis kuo skubiau pasišalinti iš jo nusileidimo vietos. Draudžiama šaudyti , artintis arčiau kaip 20 metrų prie sraigtasparnio (veikiančio) be organizatorių palydos . Iš sraigtasparnio gali būti šaudoma, mėtomos granatos ar kitos žaidimui skirtos priemonės.

Apieškojimas (yra du būdai, kurį būda naudoti pasirenka žaidėjas kuris bus apieškomas)

1. žodžiu - apieškotas , saugus. , apieškotas žaidėjas negali naudotis paslėptais peiliais, ginklais , granatomis.

2. pilna programa fiziškai , jei ieškotojas neranda ginklo (peilio, pistoleto, granatos, kulkosvaidžio) - jį galima panaudot bet kada. Apieškojimas turi būti vykdomas abipusiu draugišku sutarimu , neperžengiant žaidybinės ribos.

Konfiskavimas:

IŠ žaidėjų (ir sužeistų karių) priešiškiems žaidėjams apieškojimo metu , ar jiems paprašius privaloma atiduoti žaidybinius bintus, bei šratasvydžio granatas.

Bet koks žaidėjų sulaikymas, pagrobimas. negali būti ilgesnis nei viena valanda nuo atvykimo į sulaikymo vietą.

Amunicija

Žaidėjas su savimi nešasi tik tiek šovinių kiek turi dėtuvių . Negali turėti papildomų šovinių , nei švirkštuose nei kuprinėse.

Šovinių papildymas vyksta bazėse.

 

Maitinimas

Renginio metu veiks Pabrabadano restoranas, galėsite maitinis pagal maisto kuponus arba Eurus. Restoranas - nežaidybinė zona.

Miegas

Miegas savose palapinėse , nežaidybinėje zonoje (safe zone) šalia automobilių aikštelės

 

Pusės

ISAF - Tarprautinės saugumo palaikymo pajėgos

Registracija uždaryta

Šalmai ir pilna NATO ekipuotė privaloma

Rekomenduojama komandoms. Vado įsakymo nevykdymas netoleruotinas. 

 


Taliban

Registracija uždaryta

Draudžiama naudoti šalmus , pilnas nato bloko uniformas ar  PMC pusės rekonstrukcijos aprangas.

Rekomenduojama  juodos spalvos : galvos apdangalas (panama, kepurė, šemagas, beretė) visa apranga.

Vietiniai - Locals

Registracija uždaryta

Aprangos kodas : civiliai rūbai be taktinių liemenių (arba jos paslėptos) Draudžiami šalmai.

 

 

 

PMC - Private military contractors

Registracija uždaryta

Aprangos kodas : rekomenduojame naudoti šalmus.