Žaidimų ciklas EL Čiudo: OP 3 Šiauliai + Naktinis

Užsiregistravusių žaidėjų
111
Patvirtintų
111
Apmokėjusių
109

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Žaidimų ciklas El Čiūdo

Nedidelė gamtos ištekliais turtinga valstybė, ilgus metus kenčianti nuo augančios ir stiprėjančios nusikalstamo grupuočių susivienijimo El Čiudo, 2019 m. kovo 3 dieną 10:00 šalyje paskelbta karo padėtis. Mobilizuota kariuomenė, įvesta komendanto valanda.

OP1
Tik paskelbus karą, nusikaltėliai pagrobė šalies prezidento brolį. Kuris iki šiol nerastas. Žvalgybos duomenimis brolis išgabentas iš šalies sostinės, įtariama: nedraugiškų šalių spec.pajėgų darbas. Pirmieji susirėmimai tarp armijos ir grupuočių įvyko šalies sostinėje.  Susirėmimuose prie valstybinės radijo stoties vyko itin dideli mūšiai. El Čiūdo kovotojai kelis kartus užgrobę stotį galutinai ją sugadino tik po trečio šturmo. Sulaukus Armijos pastiprinimo šalies sostinėje rastos kelios El Čūdo slėptuvės (safe house), vienoje iš jų rasti svarbūs dokumentai su galimų narko laboratorijų vietomis,bei kita svarbia informacija. Kitoje slaptavietėje aptikta daug kraujo, einant jo pėdsakais, netoli slaptavietė buvo nukauti keli grupuotės nariai, bei aptiktas sunkiai sužeistas įkaitas. Stabilizavus sužeidimus įkaitas išgabentas į Armijos štabą. Armija skelbia stabilizavusi padėtį šalies sostinėje, pranešama apie El Čiūdo kovotojų pasitraukimą į sostinės priemiesčius bei šalies kaimus. Situacija šalyje įtempta. Į kovą su nusikaltėliais įsitraukia vis daugiau šalies gyventojų.

OP 2

Pagal rastus žemėlapius vienoje iš El Čiūdo slaptaviečių Armija juda link El Kupustų regiono. Tikimasi šiame regione rasti narkotikų gamybos laboratorijas. Regione veikia  valstybinė naftos bazė, kurioje perdirbama nafta iš šalia esančių naftos gręžinių. Vakar pranešta apie 4 dingusius be žinios naftos bazės darbuotojus. Nepatvirtinamais duomenimis nusikalstamo susivienijimo El Čiūdo nariai nepasidalina sumažėjusiomis teritorijomis.  Prezidento brolis nerastas ir jo aktyviai ieškoma.

Armijai aptikus ir sunaikinus 3 kartelių laboratorijas, El Čiūdo kovotojai sunaikino naftos gręžinius bei nutraukė naftos bazės darbą  Armijos operacijos metu aptikti 4 nužydyti naftos bazės darbuotojai. Valstybinės radijo stoties propoganda puikiai atlieka savo darbą, iš nusikalstamo susivienijimo pasitraukė ir pasidavė Armijai viena iš gaujų. Armijai nepavyko aptiki prezidento brolio bei gaujų narkotikų sandėlių. Gaujos perėme visišką  El Kupūstų regiono kontrolę.

OP3

 

Žaidimų ciklo EL Čūdo 3 dalis

Programa :

2019-04-13

16:00-18:00 atvykimas

18:00-19:00 pasiruošimas naktiniam žaidmui

19:00-19:45 užduočių paskirsymas

20:00-23:00 naktinis žaidimas

23:00-07:30 komendanto valanda

2019-04-14

08:00-09:00 dalyvių atvykimas nedalyvavusiems naktinėje dalyje.

09:00-09:30 dienos žaidimo užduočių pasiskirstymas

10:00-16:00 žaidimas

16:00- niam niam ir namo

 

Miegas savose palapinėse arba pastatų komplekso nurodytame pastate.

Dalyvio mokestis (Armija, Gaujos) :

 • mokant bankiniu pervedimu iki 2019-04-09 16:00 buvo pigiau
 • mokant bankiniu pervedimu iki 2019-04-12 16:00 25 Eur*

Jūsu patogumui rekomenduojame išsinuomoti:

 • galingą radijo stotelę su ausine vos už 5 Eur (nurodyti komentare)
 • sulankstomą karinę lovytę 6 eur

Žaidime galima dalyvauti tik žaidėjams su savo įranga.

*Primename, jog dalyvio mokestis nekeičiamas ir negražinamas dalyviui nedalyvaujant žaidime.

Į dalyvio mokestį įskaičiuota : žemėlapiai, maitinimas, bio wc, El Čiudo siuvenyras, ir kitos su žaidimo organizavimu susijusios išlaidos.


SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Dėtuvių talpos ribojimas:

Žaidime galima naudoti tik mechanines dėtuves kurios užpildomos švirkšto pagalba. (real, low, midcap, išskyrus kulkosvaidžius) Netinka dėtuvės su ratuku (bunkeriai, Hicap, ar elektrinės)

Pirotechika

 • Dūmai : žaidimo teritorojoje (išskyrus pastatus) galima naudoti visus pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Gali būti ribojamas naudojimas atsižvelgiant į gaisringumo lyg.
 • Šratasvydžio granatos : žaidime gaiima naudoti šratasvydžio granatas su žirnių, bbs užpildais. Granatos iniciavimui (sprogdiklis) ne daugiau 1 g.
 • Draudžiama naudoti tik garsines petardas.

Kitos taisyklės

 • Pif Paf taisyklė negalioja
 • Pataikymas į ginklą nesiskaito (ginklas negali būti naudojamas kaip skydas)
 • Iš pastato antro aukšto galima šaudyti neiškišus vamdžio ir iš gilumos. Iš pirmo aukšto stovint prie lango.
 • Rikošetas skaitos kaip paprastas pataikymas

PUSĖS

Reguliari kariuomenė (ARMIJA)

Registracija uždaryta

Gerai aprūpinta šiuolaikine ginkluote, ekipuote bei karine technika. Remiama kaimyninių valsybių pajėgų. Tvarka, karinė disciplina. Remiama draugiškų valstybių spec. tarnybų

Aprangos kodas : pilna Nato šalių ekipuotė, šalmai arba juodos beretės (netinka kepurės, šalikai ar skraidantys kilimai)

Registracijoje (komentare) prašome nurodyti ar dalyvausite naktiniame žaidime pvz.: dalyvausiu naktiniame žaidime arba nedalyvausiu naktiniame žaidime


 

 

Nusikalstamas susivienijimas EL Čiudo

Registracija uždaryta

Kontrobanda, žmonių ir ginkų prekyba, užsakomos žmogžudystės ir kiti žiauriūs nusikaltimai. Aprūpinamos ne ka prasčiau, kartais net geriau už vyriausybines pajėgas. Bedradarbiauja su priešiškų valstyvių spec. tarnybomis

Aprangos kodas : maišyta apranga (mixed camo), labiausiai tinka džinsai, marškiniai ir taktinė liemenė. draudžiama naudoti šalmus, juodos spalvos galvos apdangalus.

Registracijoje (komentare) prašome nurodyti ar dalyvausite naktiniame žaidime pvz.: dalyvausiu naktiniame žaidime arba nedalyvausiu naktiniame žaidime