Hope County's Diaries // Prologue

PRADŽIA
2022-05-15 10:00
PABAIGA
2022-05-15 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
40% LARP, 60% skirmish
GREIČIO LIMITAI
KAINA
nuo 20 eur.
Užsiregistravusių žaidėjų
26
Patvirtintų
26
Apmokėjusių
26

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Hope County's Diaries tai nauja Survival Games žaidimų serija. Šie žaidimai orientuoti į žaidėjus, kurie atvyksta ne tik pakovoti ir pašaudyti, bet nori labiau įsijausti į šių renginių kuriamą atmosferą, vykdyti įvairias LARP užduotis, tai nėra įprastas savaitgalinis pasišaudymas.

Hope County's Diaries renginiai paremti, bet neapsiriboja Far Cry 5 kompiuteriniu žaidimu ir yra skirti ribotam žaidėjų skaičiui, su kruopsčiai paruoštu scenarijumi ir užduotimis, be kurių įvykdymo žaidimo tekmė neprogresuoja. 

 

Prologas - Hope apygardoje po truputėlį pradėjo vykti sektantų susirinkimai, vietiniai juos tiesiog vadindavo projektiniais. Iš pradžių tai atrodė lyg eilinis grėsmės nekeliantis religinis susibūrimas, panašiai kaip Jehovos liudininkai, bet po mažu vietiniai gyventojai pastebėjo, kad jų gretoms besiplečiant į sektantų teritorija yra vežami įvairūs ginklai ir amunicija ir pradedama kurti privati kariuomenė skirta apginti jų tikėjimui. Sveiki atvykę į Edeno Vartų tvirtovę, kurios ateitį nuspręsite jūs. 

 

Grafikas

10:00 - Dalyvių atvykimas

11:00 - Frakcijų briefingas jų lokacijose

11:30 - Žaidimo startas

 

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Max 50 dalyvių. 

Organizatorius pasilieka teisę atrinkti žaidėjus, kuriuos priima į žaidimą savo nuožiūra. 

Specifinės taisyklės: 

Bus papildyta vėliau. 

PUSĖS

SEKTANTAI (EDENS GATE PROJECT)

Apranga:

  • Civilių apranga, half camo
  • Spec. žymėjimai, sektos atributika

Draužiama

  • Šalmai

 

Pusės informacija:

Edeno Vartų Projektas yra pasaulio pabaigos kultas ir ginkluota teroristinė grupuotė, siekianti užvaldyti visą Hope apygardą. Sektantai yra gerai ginkluoti, bet jų turimos amunicijos atsargos artėja prie pabaigos. Sektantai tai pat užsiema narkotikų gamyba, sklando gandas, kad šis narkotikas turi gydomūjų galių.

VIETINIAI GYVENTOJAI

Apranga:

  • Civilinė apranga 

Pusės informacija:

Vietiniai gyventojai, kurie aiškinasi kas vyksta jų apygardoje. Pasiruošę padaryti viską, kad apginti savo turtą ir žemes nuo besiplečiančios sektantų veiklos.