BATTLEFIELD 6/7: El Mara Trucha 2022 09 25 Zapyškis

PRADŽIA
2022-09-25 09:00
PABAIGA
2022-09-25 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
100% DOMINATION with mobile APP
GREIČIO LIMITAI
KAINA
25-55

Nuomininko registracija

Užsiregistravusių žaidėjų
153
Patvirtintų
153
Apmokėjusių
153

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

XXI a. El Mara Trucha salos, ramiajame vandenyne jungiančios didžiausius pasaulio kontinentus. 120 milijonų įvairių tautybių gyventojų čia gyvena ir dirba. Žemės čia gausiai urbanizuotos, čia klesti kapitalizmas. Dėl palankios klimato juostos ir žmonių skaičiaus salynas garsus dideliais ūkiais, fabrikais, verslais. Dažniausiai ten, kur klesti ekonomika, klesti ir nelegalūs šešėliniai verslai, kuriuos kontroliuoja įvairios gaujos ar grupuotės. Jos visame pasaulyje prekiauja narkotikais, žmonėmis, kontroliuoja prostitucijos verslus, prievartauja pinigus ir žudo, taip norėdamos įgyti politinės galios, išgarsėti ir gauti finansinės naudos. El Mara Trucha salos ne išimtis. Čia teritorijų sankirtoje tarp rytų ir vakarų, keletas pasaulyje žiauriai pagarsėjusių grupuočių iškasė karo kirvį: Loz Setas meksikiečiai [LSM], Bolivijos Cipoloe kartelis [BCK] ir Mana Fungura salvadoriečiai [MFS]. Pasak valstybės vadovo Marselio El Nacho, šių gaujų narių skaičius smarkiai išaugo, nes nusikaltėliai gali nevaržomai kirsti sienas vandens keliais per El Mara Trucha salyną. Šalies prezidentas kovą su šiomis grupuotėmis ir kitu organizuotu nusikalstamumu paskelbė svarbiausiu tikslu savo darbų sąraše. Nors nusikaltimams pažaboti metamos vis didesnės ir didesnės policijos ir kariuomenės pajėgos, situacija labiau kontroliuoja minėtos grupuotės. Dėl nuolatinių konfliktų šalyje kyla daug gaujų karų, o teisėsauga beveik bejėgė. „Loz Setas“, "Cipoloe" ir "Mana Fungura" grupuočių karai – pagrindinė priežastis, kodėl nuo 2016 metų salyne nužudoma tiek daug žmonių. Visos gaujos nori turėti kuo daugiau įtakos šalyje. Tai tiesiogiai įtakoja konkurencingų grupių narių skaičius, bei aktyviai veikiantys gaujų verslai. Rugsėjo 25-ąją rinkis pusę Mūšio fronte ir uždominuok El Mara Trucha salyną!

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą. Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2022m. rugsėjo 25 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + 8 granatos arba radijo ryšio stotelė). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

PUSĖS

JEIGU ATSIRAS LAISVŲ VIETŲ

PASKUTINES REGISTRACIJAS TVIRTINSIME PENKTADIENĮ 12:00 - todėl sekite EMAIL - jeigu gausite laišką, kad jūsų registracija patvirtinta, turėsite apmokėti dalyvio bilietą per 24val.

Loz Setas meksikiečiai [LSM] - 33%

Registracija uždaryta

Buvę Meksikos kariuomenės elitinio būrio nariai vieną dieną nusprendę pasukti kitu keliu. Ginklai: automatiniai ir pusiau automatiniai karabinai, peiliai. Pagrindiniai verslai: užsakomosios žmogžudystės ir turto prievartavimas. Baisiausias faktas: jie kaip JAV jūrų pėstininkai, tačiau visiškai neteisėti. Gauja buvo sukurta dešimtajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje, kai patyrę Meksikos kariuomenės nariai ėmė dirbti įlankos karteliui. 2010 metais jie atsiskyrė ir sukūrė savo gaują. Jungtinių Valstijų valdžia šią gaują laiko „vienu technologiškai labiausiai pažengusių ir pavojingų kartelių Meksikoje“. Šios gaujos nariai žudo, prievartauja turtą, grobia, prekiauja nafta ir narkotikais. Pagrindinė užduotis: eliminuoti kuo daugiau priešų gaujų vadų [10 000 taškų - 1 priešo galva].

Bolivijos Cipoloe kartelis [BCK] - 33%

Registracija uždaryta

Cipoloe yra paslaptinga gauja, panaši į kultą. Ginklai: Kalašnikovo automatai, granatos ir mačetės. Pagrindiniai verslai: prostitucija ir alkoholio kontrabanda. Baisiausias faktas: jie filmuoja žmonių nužudymus ir skelbia įrašus internete. Pačios gaujos pavadinimas iš vietinės kalbos yra verčiamas kaip „gausybė“. Ir jis puikiai atskleidžia šios gaujos esmę, nes skaičiuojama, kad jai gali priklausyti nuo 100 tūkst. iki kelių milijonų žmonių. Tikslus skaičius nėra žinomas, bet žinoma tai, kad „Cipoloe“ yra labai paslaptinga organizacija. 2012 metais uždrausta grupuotė terorizuoja kone visą pietų pusrutulį: prievartauja turtą, daro politinę įtaką, kontroliuoja viešąjį transportą, žudo ir grobia žmones. Pagrindinė užduotis: pagaminti kuo daugiau alkoholio exportui.

Mana Fungura salvadoriečiai [MFS] - 33%

Registracija uždaryta


„Mana Fungura“ taip pat dar žinoma MF-15 pavadinimu. Ginklai: lygiavamzdžiai šautuvai, durklai ir granatsvaidžiai. Pagrindiniai verslai: marihuana ir žmonių pardavinėjimas. Baisiausias faktas: jie iš esmės kontroliuoja Salvadoro vyriausybę. MF-15 tai tarptautinė nusikalstama organizacija, kurią devintajame praėjusio amžiaus dešimtmetyje sukūrė imigrantai iš Salvadoro. Šiandien MF-15 yra žinoma kaip viena žiauriausių gaujų Šiaurės ir Pietų žemynuose. Gauja užsiima prekyba narkotikais, žmonėmis ir ginklais, prostitucija, turto prievartavimu, žudo. Skaičiuojama, kad šiai gaujai priklauso 70 tūkst. žmonių, įskaitant maždaug 10 tūkst. El Mara Trucha salyne. Pagrindinė užduotis: sukaupti kuo didesnį kiekį marihuanos eksportui [10 000 taškų - 1 marihuanos paketas].