OPERACIJA ELEKTRA

PRADŽIA
2022-10-08 10:00
PABAIGA
2022-10-09 02:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
Milsim
GREIČIO LIMITAI
KAINA
25-35
Užsiregistravusių žaidėjų
34
Patvirtintų
33
Apmokėjusių
33

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Operacija ELEKTRA

Vis brangstant energetiniams ištekliams elekros gamybos kaštai pakilo į neregėtas aukštumas. Vietomis pradėjo strikti elektros tiekimas gyventojams o valdžia pasirodė bejėgė išspresti šią problemą.

Tai paskatino susiburti vietiniams ir karingai nusiteikusiems bei ginkluotiems sukilėliams. Jie, pasitelkę abejotinos reputacijos inžinierių BALABANSKI nusprendė pastatyti savo elektrinę ir užsitikrinti elektros tiekimą nelegaliomis priemonėmis. BALABANSKIO metodai ir priemonės abejotinos, o kartais ir pavojingos visai teritorijai, kurioje statoma elektrinė. Jam trūksta vos keletos detalių, kad galėtų paleisti savo sukurtą generatorių.

Valdžia, supratusi kas vyksta, į priešišką rajoną infiltruoja specialių operacijų burį. Jų tikslas užkirtsi kelią elektrinės paleidimui ir pargabent BALABANSKI gyvą apklausai.

O BALABANSKIS, kas jis? Tai keistas tipas siekiantis tik savo asmeninės naudos. Supratęs, kad tam tikrų elementų, reikalingų elektrinei paleisti, jis negaus taip paprastai. Todėl nusprendžia žaisti dvigubą žaidimą. Jis susitiks su valdžios kariais, kad aptartų jam taip trūkstamų dalių tiekimą, kurių pristatymas įmanomas tik sraigtasparniu.

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Registracija: 09:30 - 10:30
Taisyklių aptarimas, užduočių paskirstymas: 11:00
Pratybų pradžiai: 12:00
Numatoma preliminari pabaiga: 02:00

Nuo Spalio 6 d. Bilieto kaina 35 eur. 

Renginys vyks Veprių raketinėje bazėje. Ukmergės rajone. (tikslios koordinatės, užsiregistravusiems)

Mediko taisyklė.
Kiekvieną nukautą žaidėją ir jau pagydytą kartą pleistru, arba nukraujavusį, komandos draugai privalo evakuoti iki patrulio bazės, kur nukautas žaidėjas bus pagydytas ir galės tęsti kovinius veiksmus. Nukautas žaidėjas iki patrulio bazės negali pats nueiti, jį būtinai turi nugabenti komandos draugas, apkabinęs per petį ir žingsiu vedant.  

 

DĖMESIO, renginys skirtas tik komandoms arba patyrusiems pavieniams žaidėjams. Tik 60 vietų!!!

Renginio metu sudarys tokie elementai kaip žvalgyba, užduočių planavimas, patruliavimas, pasalos, šturmas ir kitos spec. Užduotys.

Viso renginio metu, visą reikalingą mantą reiks neštis su savimi. (airsoft įranga, maistas, vanduo, kitos jums reikalingos priemonės)

Rekomenduojamų daktų sąrašas:
1. Airsoft įranga,

2. Vidutinio dydžio kuprinė

3. Vanduo 2-3 l.

4. Maistas  vienam kartui pavalgyti, Užkandžiams energetiniai batonėliai, riešutai. Ir pan.

5. Žibintuvėlis

6. Palapinsiaustė

7. BŪTINAI pilnai pakrautas telefonas

Po renginio kazane gaminsime troškinį. Kviesime likti aptarimui. O po to ir nakvynei prie laužo su smagiais pašnekesiais iki paryčių ;) 

PUSĖS

Spec. padalinys 50%

Tai kariai, lojalūs valstybiai. Tai elitiniai kariai, kurie iki šiol dar nebuvo suklydę. Jų tikslas labai aiškus, išsiaiškinti generatoriau buvimo vietą ir jį sunaikinti. Pargabenti BALABANKSI gyvą apklausai.

Sukilėliai 50%

Tai karingi ir į kompromisus neinantys vietiniai sukilėliai. Jų tikslas tik vienas, pagaliau surinkti trūkstamas dalis reikalingas generatoriui ir įjungti elektrinę. Žinoma, be BALABANSKIO jie to nepadarys, todėl inžinierių išlaikyti savo kontrolėje yra gyvybės ar mirties klausimas.

Inžinierius BALABANSKIS ir jo parankinai

Registracija uždaryta

Frakcija skirta tik Organizatorių paskirtiems žaidėjams.