BATTLEFIELD 4/7: Gangs of Old Mexico 2023 06 18 Zapyškis

Renginio pradžia
2023-06-18 (S)
09:00
Renginio pabaiga
2023-06-18 (S)
17:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
100% DOMINATION with mobile APP
Greičio limitai
Kaina
25-55

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
155
Patvirtintų
155
Apmokėjusių
155

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

XXI a. Centrinė Meksika. Pilietinis karas šalį padalino pusiau, o tarp dviejų kovojančių pusių stojo Meksikos kariuomenė. Pirmieji vaizdai pasitinkantys atvykus į regioną šokiruoja. Skurstantys vietinių kaimų žmonės, alkoholis, narkotikų prekeiviai ir ginkluoti nusikaltėliai. Metai iš metų, šiaurinį ir pietinį regioną valdantys karteliai taip giliai suleido blogio šaknis, kad atrodo pats dievas čia visus pamiršo. Nedarbo lygiui šalyje pasiekus aukštumas, vyrauja didelė prekių ir paslaugų stoka - trūksta net elementariausių namų apyvokos daiktų. Pagrindinis nusikaltėlių ekonomikos variklis - narkotikai, kurių 90% eksportuojama iš regiono per įvairius kanalus. Bręstant blogiui, šalyje pamažu formavosi partizaninis išsilaisvinimo judėjimas. Regione vietiniams didžiausią siaubą kelia narkotikų kartelių smurtas ir žudynės, kurie vyksta tarp šiaurinių gaujų ir pietinio pasipriešinimo judėjimo. Šiaurės ir pietų teritorijas skiria demilitarizuota zona, kurioje patruliuoja Meksikos kariuomenė. Veteranais save vadinantys šiaurinės meksikos kartelių klanai visai neseniai prarado dideles narkotikų siuntas, dėl kurių nukentėjo jų įtaka ir ekonominė padėtis regione, todėl įkūrė kelias naujas gamyklas arčiau centrinės šalies dalies, kur puikiai auga kokos medžiai ir yra puikios sąlygos užmaskuoti savo veiklos pėdsakus. Į nusikalstamų grupuočių veikas nuolatos besikišantys pietinės dalies partizanai kovoja už šalies išlaisvinimą, tačiau jie patys nėra šventieji. Norint turėti finansavimą, turi turėti ginklų ir pinigų. Todėl didžioji dalis per kovas pagrobtų narkotikų yra taip pat parduodami, siekiant gauti finansavimą ginklams ir panaudoti juos kovai prieš nusikalstamus kartelius. Meksikos kariuomenė tai žino, todėl neskuba bičiuliautis su pietų partizanais, nes jie kelią ne ką mažesnę grėsmę, nei šiaurės karteliai. Birželio 18-ąją tarp šių trijų ugnių virs tikras mūšis - kurią pusę pasirinksi tu?

SCENARIJUS IR REKVIZITAS – MŪŠIO FRONTAS

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Žaidimo tipas: 100% DOMINATION with mobile APP

Komandų užduotys: teritorijos kontrolė ir dominavimas. Amunicijos kaupimas ir papildymas. Strongholdo dominacija. Pavojingų taškų apėjimas. Bus papildomų misijų žaidimo eigoje (masinio naikinimo ginklas, oro bombardavimas, minos, medikas, oro žvalgyba ir t.t.). Visus žaidimo parametrus valdome mobiliuoju telefonu QR kodų pagalba.

BŪTINA turėti pakrautą mobilųjį telefoną renginio dieną. REKOMENDUOJAME turėti ir pilną "powerbanką"! APP veikia tiek ANDROID, tiek IOS aplinkoje. Programėlę atsiųsime diena iki renginio!

Ginklų greičių standartiniai LŠF limitai (chronuosime pagal naują J [džaulių] sistemą). Tiuningo limitus galite rasti čia: https://www.sratas.lt/limitai/1

Žaidėjai, nesilaikantys žaidimo taisyklių, bus drausminami arba šalinami iš žaidimo. Žaidimo organizatoriai pasilieka teisę pašalinti iš žaidimo žaidėjus be atskiro paaiškinimo, kurie atrodo neadekvačiai ir nesilaiko žaidimo taisyklių. 


RENGINIO DETALĖS DALYVIAMS:

  • DATA: 2023m. birželio 18 diena. SEKMADIENIS.
  • VIETA: Zapyškis [buvusi vaikų vasaros stovykla] parkingas WGS koord. 54.938516, 23.609784
  • KAINA 25-55 Eur

DIENOS PROGRAMA DALYVIAMS:

  • REGISTRACIJA 09:00 - 10:45 vietos laiku,
  • INSTRUKTAŽAS 10:45 - 12:00 vietos laiku,
  • Žaidimas 12:00 - 16:30 vietos laiku,
  • KAREIVIŠKOS VAIŠĖS ir žaidimo aptarimas nuo 16:30 vietos laiku.

Dalyvio mokestis su savo įranga 25 Eur mokant internetu (vietoje apmokėjimo nėra).
NETURITE SAVO ĮRANGOS? JĄ GALITE IŠSINUOMOTI PAS MUS (galėsite pasirinkti įrangos paketą pirkdami bilietą)!
Dalyvio mokestis + bazinis įrangos ir aprangos komplektas 47Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis ir 1000 šovinių). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.
Dalyvio mokestis + profesionalus įrangos komplektas 55Eur mokant internetu (ginklas, apranga, visos būtinosios veido ir akių apsaugos, oranžinė liemenė, daiktakrepšis, 1500 šovinių + radijo ryšio stotelė + 5 granatos). Vietoje užsakyti galimybės NĖRA.

MAKSIMALUS DALYVIŲ SKAIČIUS 150. Pinigai už dalyviui neatvykus į žaidimą negražinami ir nekeičiami. Galima suderinti žaidėjo keitimą 24val iki renginio iš anksto suderinus su organizatoriais.

Amžiaus CENZAS - N18. Jaunesni asmenys į žaidimą privalo atsivežti raštišką tėvų sutikimą, leidžiantį dalyvauti. Renginio dieną, registratūroje, organizatoriai pasilieka teisę paprašyti jūsų amžių įrodančio dokumento. Parsisiųsti sutikimo formą galite čia: http://bit.ly/n18_leidimas_dalyvauti

Specifinės taisyklės

BŪTINA TURĖTI PAKRAUTĄ MOBILŲJĮ TELEFONĄ (rekomenduojame tik telefonus kurie palaiko google servisą) APP veikia tiek ANDROID tiek IOs.

Pagrindinis tikslas - surinkti kuo daugiau -domination- taškų (taškai gaunami už teritorijos kontrolę, QR kodus). Taškus galima prarasti būnant -dangerous- zonose (automatiškai minusuojami APP).
Speciliosios paskirties zonos -stronghold- negali būti užimtos priešų tačiau turi būti ginamos savo komandų.
Nukovimas žymimas mob.telefone -bleeding- funkcija (žaidėjas kraujuoja 300 sekundžių ir miršta, arba gali būti pagydytas dedikuoto mediko skanuojant QR kodą). 10 medikų vienoje pusėje.
Medicina -healing- medikais dedikuoti žaidėjai, galintys vieną kartą pagydyti sužeistą komandos narį duodami nuskanuoti savo QR kodą. Antrą kartą nukautas žaidėjas miršta iš karto.
Grįžimas į žaidimą po mirties, tik po -respawn- bazėje, kitu atveju žaidėjo APP neveikia ir žaidėjas negali rinkti taškų, bei pilnavertiškai dalyvauti žaidime. APP veikia įspėjamieji signalai.
Žvalgyba -UAV- tai žvalgybinis dronas, kurį žaidėjai gauna / randa žaidimo metu QR kodų pagalba. Dronas tam tikrą laiką APP rodo priešų pozicijas. 
Minos -landmine- sprogstamieji užtaisai gaunami žaidimo metu QR kodų pagalba. Aktyvavimas 5 m spinduliu nuo žaidėjo lokacijos, pavojinga zona 10m spinduliu (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Minosvaidžiai -morteer- gaunami QR kodų pagalba žaidime. Tai 75-100m atstumu šaudanti trumpo nuotolio artilerija, kurios veikimo radiusas 20m (žūva visi būrio žaidėjai, patenkantys į perimetrą).
Oro pajėgos -airstrike- spec. pajėgų oro ataka, naikinanti viską 50m spinduliu, gaunama QR pagalba, paskelbus oro ataką žaidėjai turi 20 sekundžių pasislėpti.
 
*žaidėjo žūtis nuo granatos, minos, mortyros ar oro pajėgų, panaikina galimybę būti pagydytam mediko. Toks žaidėjas žaidime neberenka taškų ir kitaip aktyviai nebedalyvauja, todėl privalo grįžti į bazę.

Pusės

Militaries el Mexico [MM] - 36%

Registracija uždaryta

Regiono patriotai, kuriems teisingumas yra pirmoje vietoje. Laisvė ir šeima yra didžiausios vertybės, todėl dėl ramios ir saugios aplinkos yra pasiryžę paaukoti savo gyvybę. Didžioji dalis kariuomenės gerai ginkluota. Savo sudėtyje turi medikų, inžinierių ir sunkiosios artilerijos šaulių. Dirba koordinuotai ir operatyviai, todėl operacijos dažnu atveju yra labai sėkmingos ir apsieina su mažais nuostoliais. Kariai dažnai motyvuojami papildomais priedais prie valstybinės algos, todėl korupcijos lygis organizacijoje labai mažas.

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.

Veteranos del Norte [VN] - 32%

Registracija uždaryta

Neturintys ko prarasti šiaurinių kartelių nariai. Didžioji dalis neturi nei šeimos, nei artimųjų. Dėl visko, kas jiems nutiko, kaltina parsidavusią valdžią. Nekenčia sistemos. Kovotojai nepasižymi gera ginkluote, tačiau jų žiaurumas pranoksta viską. Ko negali šautuvu, padaro peiliu, šakute, šaukštu. Didžioji dalis priklauso įvairiems klanams, kurie savo ruožtu jungiasi į grupuotes. Pagrindinis pajamų šaltinis - narkotikų gamyba, pardavimas ir eksportas. Silpnoji vieta - disciplina, retai kada veikia koordinuotai.

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.

Guerrillas del Sur [GS] - 32%

Registracija uždaryta

Atskalūnai ir vietiniai gyventojai, kuriems atsibodo smurtas ir vargas regione. Sujungę savo neapykantą kartelių gaujoms ir suradę ginklų tiekimą, narsiai stojo prieš blogį regione. Pasižymi geru, mažų kontraversinių atakų organizavimų priešo užnugaryje. Visiškai ignoruoja teisėsaugą ir kariuomenės dalinius. Ginklus gauna iš užsienio "partnerių", mainais į perimtus kartelio narkotikus. Atskalūnų gretose vyrauja iki skausmo žinomas posakis "akis už akį - brolis už brolį".

Pagrindinė užduotis: surinkti 100 000 dominacijos taškų.

Bus papildomų užduočių žaidimo metu.