Battalia

[email protected]

866923664

BATTALIA - 


Mūsų tikslas yra sukurti neabejotinai nepamirštamus įspūdžius visiems Airsoft entuziastams, nesvarbu, ar esate patyręs veteranas, ar naujokas šioje sporto šakoje. Mes siekiame organizuoti kokybiškus renginius, kurie iššauks žaidėjus, skatins komandinį darbą ir svarbiausia bus linksmi.

Kaip nauji organizatoriai, mes suprantame, kad kelyje galime padaryti klaidų, bet mes esame pasiryžę nuolat tobulinti savo renginius ir teikti geriausią patirtį. Mes dėkojame už jūsų kantrybę ir supratimą, kai mokomės ir bandome tobulėti.
Nuoširdžiai manome, kad su laiku mes jus nustebinsime. Savo planuose ir kelyje turime DAUGYBĘ neužbaiktų tikslų ir norų kuriuos tikimes įgyvendinti.

BŪSIMI ORGANIZATORIAUS RENGINIAI

Operation: Scorched Earth

2023-04-22 10:00
SVARBU!APMOKĖTI GALITE TIK INTERNETU💸     PRIEŠISTORĖ! Karo pradžioje Kelmės miestelis buvo strategiškai svarbus taškas, teikiantis gyvybiškai svarbią tiekimo maršrutą abiejom konflikto pusėms. Tačiau karui vykstant vis ilgiau, abiejų pusių veiksmai tapo vis skriaudesniais, naudojant vis brutualesnius metodus kovoje dėl dominavimo. Vieną dieną Foxtrot kompanijos maža karių grupė buvo išsiųsta į misiją, kad užtikrintų kritinės tiekimo bū...

PRAĖJĘ RENGINIAI

Žaidėjų įvertinimai

Ačiū organizatoriams už smagų ir įdomų žaidimą, gal po žaidimų trūko rezultatų paskelbimo ir košės, bet pats renginys tikrai pavykęs.