TACTICAL DAY / 2020 08 09

Renginio pradžia
2020-08-09 (S)
08:00
Renginio pabaiga
2020-08-09 (S)
18:00
Organizatorius
Žaidimo tipas
CQB / airsoft / mūšis pastatų komplekse
Kaina
13-20

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
103
Patvirtintų
103
Apmokėjusių
91

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Dėmesio !!! Registracija per šratas.lt sistemą skirta tik DALYVIAMS SU SAVO ĮRANGA.

 

Renginio laikai:

08:00 - 09:00 dalyvių atvykimas, registracija

09:00 - 11:00 dalyvių atvykimas, registracija

11:00 - 12:00 bendras visų žaidėjų "breefingas", pasiruošimas žaidimui

12:00 - 17:00 žaidimas

17:00 - 17:30 maitinimas, žaidimo aptarimas 

DALYVIO BILIETO KAINA TURINTIEMS SAVO ĮRANGĄ
* 13 € apmokant iki 2020-08-06 23:59
20 € apmokant iki 2020-08-08 23:59

* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !
DALYVIO BILIETO KAINA NETURINTIEMS SAVO ĮRANGOS
* 35 € naujoko/nuomininko paketas, apmokant iki 2020-08-07 iki 23:59

* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

Dalyvių kiekis ribotas, BILIETAI nuomininkams !
* bilietą sudaro - teritorijos nuoma, maitinimas, geriamo vandens papildymas, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, geras oras. 
* nuomininko paketą sudaro - teritorijos nuoma, žaidimo bilietas, ginklas G36/AKSU, taktinė liemenė, apranga, veido/akių apsauga, oranžinė liemenė, 1000 šovinių.
* dalyviui neatvykus į žaidimą, mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį/nuomininką iš anksto suderinus.
RENGINYS SKIRTAS TIK N-18

 

Specifinės taisyklės

Užduotys:

Vyriausybinės pajėgos

 1. Koncentruotas objektų puolimas;
 2. Išminuotojų apsauga, kad užtikrinti sklandų išminavimą;
 3. Kortelių su amunicijos simboliu paieška, kad atrakinti papildomas dėtuves;
 4. Kortelių su medicinos simboliu paieška, kad gauti medicinos paramą;
 5. „Rolė 1“ karo lauko ligoninės steigimas;
 6. Nukenksmintų minų išgabenimas ir sunaikinimas;
 7. Priešo amunicinio sandėlio sunaikinimas;
 8. Kitos su priešu susijusios užduotys.

Sukilėlių pajėgos

 1. Objektų minavimas ir gynyba;
 2. Ligoninės išsaugojimas;
 3. Priešo pajėgų naikinimas;
 4. Kitos su priešu susijusios užduotys.

 

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Minavimas: bus išduoti skardiniai gėrimų buteliukai ir plona virvutė. Minavimą reikės atlikti tik pastato viduje. Į užminuotą pastatą patekti be išminuotojų GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA !!!

Sukilėliai, kurie atliko minavimą, gali patekti į ir iš pastato bet kokia tvarka.

„Rolė 1“ ir ligoninė: atraminis taškas, išminuotas pastatas. „Rolė 1“ veikia kaip karo lauko ligoninė, kurioje sužeisti žaidėjai gali atvykti ir pusės vadas gali nuimti pleistrus/bintus. Taip pat, pirmą kartą pašautas žaidėjas, nesant paramedikui, gali būti gabenamas į „Rolę 1“. Gabenti gali du gyvi žaidėjai, kai sužeistasis apsikabina per kaklą gyviems žaidėjams, ir juda tris kartus lėčiau. SVARBU: nugabenti reikia per 5 min., nes nukraujavus sužeistam žaidėjui, žaidėjas savarankiškai eina į „mertviaką".

Medikas: iš anksto paskirtas žaidėjas, turintis med. krepšį su med. priemonėmis.

Žaidimo metu naudojamos tik mechaninės dėtuvės iki 150 BBS. Puolančiosios pusės žaidėjas gali gabenti TIK 1 dėtuvę.  Tokia taisyklė negalioja besiginančios pusės žaidėjams. Snaiperiams, pistoletams, shotgunams, šaudantiems su mechaniniu užtaisymu, amunicija neribojama. Kulkosvaidininkai pradeda tik su vieną kartą pilnai užpildyta kulkosvaidžio dėtuve. Jeigu žaidimo metu pasibaigė skyriaus kariams šaudmenys, kulkosvaidininkas gali kitiems žaidėjams perduoti/perpilti savo amuniciją, esančią dėtuvėje. Žaidėjams draudžiama neštis Loader/Švirkštus su BBS, galima juos neštis tik tuščius.

Amuniciją galima pildytis tik savo FOB (forward operating base), jokio pildymosi žaidimo zonoje negali būti, apart dalinimosi BBS, esančiais dėtuvėse.

Papildomas dėtuves bus galima atsirakinti radus specialius lipdukus su dėtuvių žymėjimo simboliu.

Žaidėjai, turintys airsoft pistoletus, žaidimą galės pradėti su dviem pilnai užpildytom pistoleto dėtuvėm.

 


Medicinos taisyklė:

Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai dedikuotas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones (žaidybinis pleistras). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai, nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika, žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“.

Jei išpakuojamas pleistras susigadino, jis laikomas sugadinta bei nebenaudojama med. priemone ir reikia naudoti naują. Jei naujo pleistro žaidėjas nebeturi, tuomet žaidėjas nukraujuoja ir po 5 minučių keliauja į „mertviaką“.

Med. priemonės (žaidybinis pleistras) yra perimamos iš nukauto žaidėjo (t.y. jei nukautas priešiškos komandos žaidėjas kviečiasi mediko, iki kol jis nukraujuos galima prieiti prie žaidėjo ir paprašyti atiduoti žaidybinius pleistrus. Žaidėjas privalo juos atiduoti).

Dėmesio: teritorijoje veikia karo lauko ligoninė, kurioje atgabenus sužeistą žaidėją jis pagyja iš karto.

 

Pirotechnikos naudojimas:

Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“). Leidžiama naudoti granatas su „ŽUKI“, CORSAR 4 užtaisu arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 1 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių. Granatos naikinimo spindulys lauke yra 3 m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos ir kiti daiktai, apart solidžių vientisų betoninių sienų, nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą. Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja ir 3 m. spindulio taisyklė.

 

Šaudymo taisyklės:

Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 130 m/s. leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5 m. Jei atstumas yra mažesnis - šaudyti pastato viduje draudžiama.  Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama karabinų turėtojams (pavieniu rėžimu), o kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas galimas tik jei pro išorinę pastato šaudymo angą, t.y. langą, duris ar skylę sienoje yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugaus atstumo taikomo savo klasės ginklui.
Pastato antrame aukšte šaudymas galimas visų ginklų turėtojams. Šaudant iš gilumos privaloma įsitikinti, kad prieš šaudančio vamzdį netikėtai neišlys priešininkas ir nebus sukelta traumų. 
Šaudymas iš pastato gilumos į išorę yra leidžiamas tik tiems, kurių ginklo greitis neviršija 130 m/s. (tik pavieniu rėžimu), laikantis saugaus atstumo taikomo savo klasės ginklui. Jei šaudoma tik vizualiai matant taikinį, t.y. iškišus ginklą per pastato angą ar iš už kampo nematant priešo, šaudyti griežtai draudžiama. 

Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas pastato viduje yra draudžiamas, o leidžiamas tik su turimu pistoletu ar shotgun, arba turint papildomą ginklą iki 130 m/s.

Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės. Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t.y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t.t., tai toks pataikymas traktuojamas kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.

Atvejai, kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat, tačiau vienas iš žaidėjų yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti. 
Atvejai, kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti ( t.y. atstumas mažesnis nei 5 metrai ), žaidėjas, skaičiuojantis paukščius, traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

 

 

 

Pusės

KARINIAI MOKYMAI PRIEŠ ŽAIDIMĄ - 2 VAL.

SPEC. MOKYMAI: nemokamuose mokymuose gali dalyvauti TIK pirmieji 20 užsiregistravusių žaidėjų + nuomininkai. Mokymai vyks nuo 09:00 - 11:00. Po jų žaidimas.

TIK ŽAIDIMAS