BoS / 2023-03-19 / PRADŽIA...

Renginio pradžia
2023-03-19 (S)
08:00
Renginio pabaiga
2023-03-19 (S)
21:00
Renginio vieta
Organizatorius
Žaidimo tipas
Strategija / Žvalgyba /Šturmas/ Kariniai veiksmai
Greičio limitai
Kaina
0-27

Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
184
Patvirtintų
184
Apmokėjusių
184

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Kviečiame visus Šratasvydžio Brolius į naują BoS (Brothers of steel) sezono atidarymą ...

Jūsų laukia nauji įspūdžiai, nauji inovatyvūs šratasvydžio projektai, naujų idėjų įgyvendimimas ir be abejo nuostabi draugų, bendraminčių kompanija

 

7 metai po Oreolo sunaikinimo...

„Midgard Group“ yra didelė transatlantinė korporacija, kuri investavo nemažą sumą į žemės ūkio plėtrą Varėnijos, Kuldų, Rudos užsienio regionose. Jos subrangovų ir struktūrinių padalinių veikla sukels nenuspėjamų įvykių seką kurioje gali dalyvauti Tu...

„Midgard Group Labs “ yra Federacijos Antari nevyriausybinė komercinė įmonė, tarptautinės korporacijos „Midgard Group“ struktūrinis padalinys. Oficiali įmonės veikla – moksliniai tyrimai ir plėtra modernių biotechnologijų agropramoniniam kompleksui ir žemės ūkiui srityje. Įmonei oficialiai priklauso 8-os laboratorijos ir biurai išsibarščiusios po visą pasaulį. Varėnijos srityje ji dalyvauja plėtojant regiono kalnakasybos pramonę ir žemės ūkį. Tyrimą atliekančių institucijų dėmesio bendrovė sulaukė po to, kai Puodžiūnų meras „neteisėtai, viršydamas tarnybinius įgaliojimus ir pažeisdamas įstatymus“ už miesto ribų perleido daugiau nei 1999 kvadratinių metrų žemės. Tarp pirmųjų objektų buvo perduota chemijos gamykla Nr. 11 ir 12 kapitaliniam pastatų pertvarkymui“ ir šaldymo sandėlio statybai, bendrovė taip pat „pasidomėjo“ buvusiais krašto apsaugos ir vidaus reikalų ministerijos pastatais. Kaip pavyzdis buvo išpirkta rezervinė civilinės gynybos stotis Nr 14.

„B.A.R (Battle Assault Regiment)“ yra privati ​​karinė įmonė (PMC). PMC B.A.R dirba tarptautinėje korporacijoje „Midgard Group“ ir aktyviai dalyvauja ginkluotuose susirėmimuose, kurie neleidžia vietos valdžios institucijoms tirti „MidgardGroup“ veiklos. Specialiųjų tarnybų teigimu, B.A.R aktyviai naudoja karinę jėgą, kad palengvintų įslaptintą jų darbą. PMC B.A.R sudaro buvę Federacijos ir ILLUMINATI specialiosios pajėgos, taip pat žvalgybos specialistai, samdiniai ir civiliai darbuotojai. Aprangos kodas- CAMO drabužiai, taktiniai drabužiai, šalmai, panamos, juodos beretės.

 

„J.S.F (Joint Security Forces)“ yra privati ​​karinė įmonė (PMC), kurią sukūrė Ašenų Sąjunga, siekdama tirti ir užkirsti kelią kariniams ir teisiniams veiksmams prieš AS. PMC J.S.F sudaro buvę Ašenų Sajungos specialiosios pajėgos, taip pat žvalgybos specialistai, samdiniai ir civiliai darbuotojai. Ašenų Sąjunga Varėnijos regione naudoja PMC J.S.F, kad nustatytų bet kokius neteisėtos „Midgard Group“ veiklos įrodymus. Aprangos kodas- CAMO drabužiai, taktiniai drabužiai, kepurės, kepurės su snapeliu, žalios beretės.

 

Prekybininkai. Kiekvienas prekybininkas specializuojasi tam tikroje prekių ar derybų srityje. Nesvarbu, ar tai būtų karinė įranga, ginklai, vaistai ar palankios derybos su priešiškomis pajiegomis dėl visko galima susitarti su Prekybininku. Galima pasikelti savo reputacija prieš kiekvieną prekybininką atliekant jo duotas užduotis, o reputacija ir tam tikro karinio laipsnio derinys suteiks prieigą prie pažangesnės, konkretaus prekybininko, įrangos ar prekių asortimento.

 

 

Registracija į žaidimą vyksta iki kovo 16d. 12:00val.

Bilieto apmokėjimas iki kovo 16d. 18:00 val.

 

Dalyvių skaičius ribotas

 

Renginio organizatoriai AirsoftGame.lt komanda

Renginio programa kovo 19 d.

 • 08:00- 10:00 dalyvių atvykimas, registracija, taisyklių, žinių patikrinimas

 • 10:00- 11:00 Sezono atidarymo oficialioji dalis, instruktažas, mobilizacija

 • 11:00- 16:00/17:00 žaidimas (žaidimo metu karšta arbata ir kava su sausainiais Bazėse)

 • 16:00/17:00- 21:00- demobilizacija/kareiviška košė/arbata/After party

 

Dalyvio bilieto kaina dalyvaujant su savo įranga:

 • 0 € bronziniai ir auksiniai BOS veteranai (žaidėjai sudalyvavę 7-8 žaidimuose iš 8 praeito sezono žaidimų)

 • 17 € jei praeitam sezone dalyvavai 5-6 žaidimuose (jei patekai į šį sąrašą po registracijos pranešime) apmokant iki 2023-03-16 d. 18:00 val.

 • 22 € apmokant iki 2023-03-13 d. 18:00 val.

 • 27 € apmokant nuo 2023-03-13 d. 18:00 val. iki 2023-03-16 d. 18:00 val.

 • bilietą sudaro - teritorijos nuoma, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, teritorijos paruošimas renginiui,  geriausio lauko virtuvės šefo patiekalai, tinkamas žaidimui oras
 • dalyviui neatvykus į žaidimą - mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį, kuris yra registruotas šratas.lt sistemoje iki 2023-03-16 d. 18:00 val.

darant pavedimą poilsio ir švenčių dienomis - pavedimo išrašą siusti į [email protected]

 

 Dalyvavimas tik su savo įranga.

 

Specifinės taisyklės

TSS4 ir Apsauginio lauko generatoriaus taisyklių video

https://www.youtube.com/watch?v=hyTwm5IWlU4

 

50Cal Browning M2HB

 • 50cal Browning M2HB sunkusis kulkosvaidis yra neprieinamame, neperšauname dote. Todėl šaudantis iš kulkosvaidžio žaidėjas yra nepasiekiamas bbs,o ir į jį šaudyti yra draudžiama. "Doto" apsaugos zona yra trijų metrų spindulio aplink kulkosvaidį ir joje gali būti tik vienas žaidėjas. Jeigu žaidėjas nutolsta nuo kulkosvaidžio daugiau nei 3 metrai- jis tampa eiliniu kariu kuriam galioja bendros taisyklės. Šaudantis iš kulkosvaidžio žaidėjas gali komunikuoti radio ryšiu. Žaidėjas budamas "Doto" apsaugos zonoje negali naudoti savo turimų ginklų bei granatas.
 • Lokacijos pakeitimas galimas tik vado isakymu. Kulkosvaidžio pernešimo metu "Doto" taisyklė negalioja. Pakeitus ugnies taško lokaciją kulkosvaidis tampa aktyvus po 5 minučių (imituojamas "Doto" statymas)
 • Laikinai nukenksminti ugnies tašką galima su granata. Jeigu granata sprogsta arčiau nei 3 metrai nuo kulkosvaidžio žaidėjas išsitraukia raudoną liemenę ir 5 minutes tampa nekovingu. Po 5 minučių tęsia kovą. Jeigu kulkosvaidininkas paliečiamas guminiu peilių iškarto keliauja į "mirtviaką"
 • Deaktivuoti ugnies tašką galima tik su specialiu ginklu- žaidimo diena per bendrą instruktažą informuoja renginio organizatoriai.

 

Amunicijos ribojimas:

 • Žaidimo metu naudojamos dėtuvės iki 150 BBS talpos.
 • Žaidimo pradžioje bendras, dėtuvėse esantis, amunicijos skaičius neturi viršyti 600 bbs PVZ: 4 mid-cap (130 - 150 bbs talpos) arba 8 low-cap (40-70 bbs talpos), arba 14 low-cap GBB (30 - 40 bbs talpos) Žaidimo eigoje galima bus "atrakinti" papildomų dėtuvių naudojimą. Bendras ir "atrakintos" amunicijos skaičius iki 1000 bbs.
 • Snaiperiams, pistoletams, shotgunams, šaudantiems su mechaniniu užtaisymu, amunicija neribojama.
 • Kulkosvaidininkai naudoja tik vieną kulkosvaidžio dėtuve. Jeigu žaidimo metu pasibaigė skyriaus kariams šaudmenys, kulkosvaidininkas gali kitiems žaidėjams perduoti/perpilti savo amuniciją, esančią dėtuvėje.
 • Žaidėjams draudžiama neštis Loader/Švirkštus su BBS, galima neštis tik tuščius Loader/Švirkštus.
 • Amuniciją galima pildytis tik savo FOB (forward operating base), jokio pildymosi žaidimo zonoje negali būti apart dalinimosi BBS esančiais dėtuvėse arba gavus iš pusės vado ar atėmus iš priešo geltoną kortelę „AMO PILDYMAS“
 • Bunkerinio tipo dėtuvę, kuri viršija 150 bbs talpą- naudoti draudžiama.

 • Šaudymo taisyklės

 • Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 2 klasės reikalavimų leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5 m., o 1 klasės ginklo turėtojui - 1m.

 • Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama 1, 2 klasės ginklų turėtojams (pavieniu rėžimu), o kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas galimas tik jei pro išorinę pastato šaudymo angą, t. y. langą, duris ar skylę sienoje (į skylę turi tilpti ranka nuo kumščio iki alkūnės vertikaliai ir horizontaliai) yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugaus atstumo taikomo savo klasės ginklui.

 • Pastato viduje leidžiama šaudyti tik su 1,2 klasės ginklais.

 • Iš pastato antro, trečio,... aukštų šaudymas galimas visų ginklų turėtojams. Šaudant iš gilumos privaloma įsitikinti, kad prieš šaudančiojo vamzdį netikėtai neišlįs priešininkas ir nebus sukelta traumų.

 • Jei šaudoma nesitaikant į taikinį, t. y. iškišus ginklą per pastato angą ar iš už kampo nematant priešo, šaudyti griežtai draudžiama.

 • Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės.

 • Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t. y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t. t., tai toks pataikymas traktuojamas kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.

 • Atvejai, kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat, tačiau vienas iš žaidėjų yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti.

 • Atvejai, kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti (t. y. atstumas mažesnis nei 5 metrai), žaidėjas, skaičiuojantis paukščius, traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

 • PIF PAF, BANG BAN ir t.t taisyklė negalioja

 • 8 pastato laiptinėje leidžiama šaudyti tik su 1 klasės ginklais.


Medicinos taisyklė:

 • Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai kiekvienas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones (žaidybinis pleistras, bintas). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“. 
 • Jei išpakuojamas pleistras susigadino, jis laikomas sugadinta bei nebenaudojama med. priemone ir reikia naudoti naują. Jei naujo pleistro žaidėjas nebeturi, tuomet žaidėjas nukraujuoja ir po 5 minučių keliauja į „mertviaką“.
 • Jei išpakuojamas bintas susigadino, jis laikomas sugadinta bei nenaudojama med. premone ir reikia naudoti naują. Bintas privalo būti naudojamas ant galvos, šalmo, kepurės, panamos ir t.t. Bintą reikia išvynioti visą.
 • Med. priemonės (žaidybinis pleistras, bintas) yra perimamos iš nukauto žaidėjo (t.y. jei nukautas priešiškos komandos žaidėjas kviečiasi mediko, iki kol jis nukraujuos galima prieiti prie žaidėjo ir paprašyti atiduoti žaidybinius pleistrus. Žaidėjas privalo juos atiduoti).

 

Granatos / Dūmai: 

 • Šratasvydžio žaidimuose galima naudoti specializuotas šratasvydžio granatas, kuriose užtaisas išstumiamas spyruoklėmis, green gas ir Co2 dujomis.
 • Granatos naikinimo spindulys lauke yra 5 m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos (nebent jos dengia visą kūną) ir kiti daiktai, apart solidžių vientisų betoninių sienų, nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą.
 • Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja 5 m. spindulio taisyklė.
 • Angaruose/ garažuose/ tuneliuose, didelės erdvės patalpose kurių bent vienos sienos ilgis didesnis nei 10 metrų - galioja lauko taisyklė.
 • Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“).
 • Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus.
 • Spalvoti dūmai: Naikina visus patalpoje (konstrukcija turinti 4 sienas) esančius. Naikinimo spindulis 10 metrų. Naikina kol skleidžia dūmus (kol dega). Lauke neveiksmingos.
 • Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių atsižvelgiant į oro sąlygas.
Žaidybiniai daiktai:
 • Žaidimo inventorius, rekvizitai gauti užduočių metu yra perimami iš nukauto žaidėjo (t.y. jei nukautas priešiškos komandos žaidėjas kviečiasi mediko, iki kol jis nukraujuos galima prieiti prie žaidėjo ir paprašyti atiduoti žaidybinius daiktus. Žaidėjas privalo juos atiduoti).
 • Jeigu žaidėjas nukraujuoja ir iki to niekas nepasiima žaidybinių daiktų (med. pleistrai lieka pas nukautajį)- žaidėjas privalo pranešti pusės vadui paliktų daiktų koordinates radio ryšio budu arba nedelsiant pranešti jam prisistatant.

Skydai

 • Skydus galima naudoti tiek originalius, tiek savadarbius, tačiau teritorijose rastos įvairios lentos, durys ar kartono gabalai yra netinkami ir nelaikomi priedanga ar skydu. Skydas turi būti tikro skydo imitacija. Skydininkas (žaidėjas, nešantis skydą) nėra nemirtingas ir vadovaujasi standartinėmis nukovimo taisyklėmis. Granata sprogusi prieš skydą arčiau nei 1 metras nukauna skydininką. Granata užmesta už skydo- skydininkas vadovaujasi „Granatų ir dūminių užtaisų naudojimo“ taisyklėmis. Skydininkas gali naudoti tik 1 klasės ginklą.

Žaidimo Maršalas

 • Žaidimo Maršalas - žaidėjas turintis raudoną kortelę su užrašu „Žaidimo Maršalas“. Prižiūri žaidimo kokybę ir drausmę, turi organizatoriaus žodžio teisę.

Pusės

PMC B.A.R

Registracija uždaryta

„B.A.R (Battle Assault Regiment)“ yra privati ​​karinė įmonė (PMC). PMC B.A.R dirba tarptautinėje korporacijoje „Midgard Group“ ir aktyviai dalyvauja ginkluotuose susirėmimuose, kurie neleidžia vietos valdžios institucijoms tirti „MidgardGroup“ veiklos. Specialiųjų tarnybų teigimu, B.A.R aktyviai naudoja karinę jėgą, kad palengvintų įslaptintą jų darbą. PMC B.A.R sudaro buvę Federacijos ir ILLUMINATI specialiosios pajėgos, taip pat žvalgybos specialistai, samdiniai ir civiliai darbuotojai.

Aprangos kodas- CAMO drabužiai, taktiniai drabužiai, šalmai, panamos, juodos beretės.

Lokacija:

 • Vilkų bazė
 • Administracinio tipo pastatai

Saugi lokacija:

 • Poligono automobilių stovėjimo aikštelė.

Vadovavimas:

 • vadas Masia (2022 BoS sezono pusės vadas)

Žaidimo tipas:

 • Strategija / Žvalgyba /Šturmas/ Kariniai veiksmai
 • LARP elementai - derybos / diplomatija

Kita:

 •  

PMC J.S.F

Registracija uždaryta

„J.S.F (Joint Security Forces)“ yra privati ​​karinė įmonė (PMC), kurią sukūrė Ašenų Sąjunga, siekdama tirti ir užkirsti kelią kariniams ir teisiniams veiksmams prieš AS. PMC J.S.F sudaro buvę Ašenų Sajungos specialiosios pajėgos, taip pat žvalgybos specialistai, samdiniai ir civiliai darbuotojai. Ašenų Sąjunga Varėnijos regione naudoja PMC J.S.F, kad nustatytų bet kokius neteisėtos „Midgard Group“ veiklos įrodymus.

Aprangos kodas- CAMO drabužiai, taktiniai drabužiai, kepurės, kepurės su snapeliu, žalios beretės.

Lokacija:

 • Netoli Vilkų bazės
 • Slaptai

Saugi lokacija:

 • Poligono atomobilių stovėjimo aikštelė

Vadovavimas:

 • vadas Jonny (2022 BoS sezono pusės vadas)

Žaidimo tipas:

 • Strategija / Žvalgyba /Šturmas/ Kariniai veiksmai
 • LARP elementai - derybos / diplomatija

Prekybininkai

Registracija uždaryta

Prekybininkai (registracija tik pasitarus su organizatoriais). Kiekvienas prekybininkas specializuojasi tam tikroje prekių ar derybų srityje. Nesvarbu, ar tai būtų karinė įranga, ginklai, vaistai ar palankios derybos su priešiškomis pajiegomis dėl visko galima susitarti su Prekybininku. Galima pasikelti savo reputacija prieš kiekvieną prekybininką atliekant jo duotas užduotis, o reputacija ir tam tikro karinio laipsnio derinys suteiks prieigą prie pažangesnės, konkretaus prekybininko, įrangos ar prekių asortimento.

Aprangos kodas- tamsus civiliniai drabužiai

Lokacija:

 • Vilkų bazė, dislokuoti slaptai

Saugi lokacija:

 • Poligono automobilių stovėjimo aikštelė

Vadovavimas:

 •  Žalias (2022 BOS sezono Illuminatų žynys)

Žaidimo tipas:

 • Prekyba, supirkimas, mainai, derybos, diplomatija, medicina.
 • 100% LARP

Kita:

 •  

Rezervas

Registracija uždaryta

Pajėgų paskirstymas organizatorių nuožiūra jei atsiras laisva vietą.

Registruojantis "komentare" nurodyti pageidaujamą žaidimo pusę.