ŽAIDIMAS TACTICALDAY / 2019-05-26 VIEVIS

PRADŽIA
2019-05-26 09:00
PABAIGA
2019-05-26 17:00
ORGANIZATORIAI
ŽAIDIMO TIPAS
CQB / airsoft / mūšis pastatų komplekse
KAINA
13
Užsiregistravusių žaidėjų
75
Patvirtintų
69
Apmokėjusių
64

Žaidybinės pusės

RENGINIO APRAŠYMAS

Dėmesio !!! Registracija per šratas.lt sistemą skirta tik DALYVIAMS SU SAVO ĮRANGA.
Dalyviai, neturintys įrangos, privalo registruotis per žemiau esančią lentelę su rūbų dydžiais. 

Renginio laikai:

09:00 - 11:00 kariniai, spec. mokymai

11:00 - 12:00 bendras visų žaidėjų "breefingas", pasiruošimas žaidimui

12:00 - 17:00 žaidimas

17:00 - 18:00 - maitinimas, žaidimo aptarimas 

DALYVIO BILIETO KAINA TURINTIEMS SAVO ĮRANGĄ
* 13 € apmokant iki 2019-05-23 18:00
* 20 € apmokant iki 2019-05-25 iki 15:00 (atsiunčiant pavedimo kopiją el.paštu)

* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

Dalyvių kiekis ribotas, 100 BILIETŲ su savo įranga žaidėjams !

 

DALYVIO BILIETO KAINA NETURINTIEMS SAVO ĮRANGOS
* 35 € naujoko/nuomininko paketas, apmokant iki 2019-05-23 iki 18:00

* vietoje atsiskaitymo už žaidimą nėra !

Dalyvių kiekis ribotas, 25 BILIETAI nuomininkams !

<

 

 

* bilietą sudaro - teritorijos nuoma, maitinimas, geriamo vandens papildymas, žemėlapiai, žaidimo rekvizitai, geras oras. 
* nuomininko paketą sudaro - teritorijos nuoma, žaidimo bilietas, ginklas G36/AKSU, taktinė liemenė, apranga, veido/akių apsauga, oranžinė liemenė, 1000 šovinių, radijo stotelė (racija), spec. kariniai mokymai 2 val. 
* dalyviui neatvykus į žaidimą, mokestis negrąžinamas. Galimas keitimas į kitą dalyvį/nuomininką iš anksto suderinus.
RENGINYS SKIRTAS TIK N-18

SPECIFINĖS TAISYKLĖS

Pagrindinės žaidimo užduotys:

Legenda.

2019 metai. Virš nežinomos teritorijos, kurios koordinatės - 35U LA 60769 70580, buvo pamuštas karinis sraigtasparnis CH-147 chinook. Sraigtasparnis skraidino humanitarinę bei karinę paramą. Sraigtasparniui beskrendant iš Vialandijos valstybės į Trakadiją, kertant neutralią oro erdvę į sraigtasparnį buvo paleista priešlėktuvinė raketa. Raketai pataikius į straigtasparnį šis staigiai užsiliepsnojo ir pradėjo kristi. Tačiau nepasiekus žemės jis susprogo ir visos lėktuvo nuolaužos, humanitarinė bei karinė parama pasklido po nežinomą teritoriją. Kadangi CH-147 chinook priklausė NATO pajėgoms buvo suformuota greito reagavimo grupė, pavadinimu "X-ray", kurios pagrindinė užduotis - infiltruotis į nežinomą teritoriją ir sunaikinti išsibarsčiusį krovinį, kad jokios kitos karinės pajėgos neperimtų ir nepanaudotų prieš taikias NATO valstybes.
Sraigtasparnio kritimą matė netoli teritorijos veikusios sukilėlių grupuotės pajėgos, pavadinimu "Yankee", kurios sustiprino savo pajėgumus ir pajudėjo kritimo vietos link... 
 

 

Amunicijos ir humanitarinės paramos dėžės:

X ray pajėgos. Privalės aptikti/surasti išsibarsčiusias dėžes ir jas sunaikinti.
Y ankee pajėgos. Privalės aptikti/surasti išsibarsčiusias dėžes ir jas apsaugoti. 

Rastų dėžių NEGALIMA JUDINTI AR KEISTI JŲ BUVIMO VIETĄ. Radus dėžę apie ją reikės informuoti savo pusės vadą radijo/GSM ryšio priemonėmis ir užimti dėžės apsaugą 60 min. Laikas skaičiuoti pradedamas nuo tada, kai pusės vadas susisiekia su GM ir praneša koordinates bei dėžės buvimo vietą.
Tie, kas vykdo dėžių sunaikinimą, jiems nereikia dėžės apsaugoti.
Sunaikinimas vyksta: uždegamas raudonas dūmas ir gaunamas spynos kodas, turinys pasiimamas. 
Išsaugojus 60 min. - gaunamas spynos kodas, turinys pasiimamas. 
Vienu metu žaidime bus 2-3 dėžės, po kiekvieno sunaikinimo/išsaugojimo nauja dėžė atsiras žaidime po 15-20 min. 

 

Medicinos taisyklė:

Pirmą kartą nukautas žaidėjas privalo užsivilkti oranžinę liemenę ir 5 minutes kviesti mediką. Medikas, tai kiekvienas gyvas skyriaus karys, turintis gydymo priemones ( žaidybinis pleistras). Pagydytas žaidėjas žaidžia iki kito nukovimo, tuomet eina į „mertviaką“. Žaidėjai nukauti peiliu, granata, mina ar kita pirotechnika žūsta iškart ir vyksta į „mertviaką“. 

Jei išpakuojamas pleistras susigadino, jis laikomas sugadinta bei nebenaudojama med. priemone ir reikia naudoti naują. Jei naujo pleistro žaidėjas nebeturi, tuomet žaidėjas nukraujuoja ir po 5 minučių keliauja į „mertviaką“.
Med. priemonės (žaidybinis pleistras) yra perimamos iš nukauto žaidėjo (t.y. jei nukautas priešiškos komandos žaidėjas kviečiasi mediko, iki kol jis nukraujuos galima prieiti prie žaidėjo ir paprašyti atiduoti žaidybinius pleistrus. Žaidėjas privalo juos atiduoti).

 

Pirotechnikos Naudojimas:

 

Žaidimo metu naudojamas toks kiekis žaidybinių granatų, kiek talpinama į savo amunicinės liemenės ar diržo dėkliukus („paučus“). Leidžiama naudoti granatas su „ŽUKI“, CORSAR 4 užtaisu, arba atitinkančio galingumo kito gamintojo petardomis ( galingumas 1 g.). Žaidėjas gali naudoti TIK pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Granatų ir dūminių užtaisų naudojimas gali būti draudžiamas organizatorių. Granatos naikinimo spindulys lauke yra 3m., o pastatuose naikina visus patalpoje esančius žaidėjus. Spintos, sofos, atraminės pastato kolonos ir kiti daiktai apart solidžių vientisų betoninių sienų nėra laikomi priedanga. Išvengti į patalpą įmestos granatos sunaikinimo galima tik perbėgus į kitą pastate esančią patalpą. Apkase esantys kariai laikomi nukautais tik, jei granata įkrito į apkasą, kuriame taip pat galioja ir 3m. spindulio taisyklė.

 

Šaudymo Taisyklės:

 

Visiems žaidėjams, kurių ginklo greitis neviršija 130m/s. leidžiama šaudyti pastato viduje tik pavieniu rėžimu. Tačiau minimalus atstumas iki taikinio turi būti ne mažesnis nei 5m. Jei atstumas yra mažesnis šaudyti pastato viduje iš karabino draudžiama.  Iš pastato vidaus į išorę šaudyti leidžiama visų ginklų turėtojams (pavieniu ir automatiniu rėžimais), jei pro šaudymo angą, t.y. langą, duris ar skylę sienoje yra iškišama bent trečdalis ginklo bei yra laikomasi saugos atstumo taikomo savo klasės ginklui.
Šaudymas iš pastato gilumos į išorę yra leidžiamas (tik pavieniu rėžimu), laikantis saugos atstumo taikomo savo klasės ginklui,jei šaudoma tik vizualiai matant taikinį, t.y. iškišus ginklą per pastato angą ar iš už kampo nematant priešo šaudyti griežtai draudžiama. 
Atvejai, kuomet priešai yra jau prie pastato sienų ar prieigų, šaudymas iš gilumos galimas su ginklais kurių greitis neviršija 130 m/s tačiau taikant pastato viduje šaudymo taisykles.
Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas pastato viduje yra draudžiamas, o leidžiamas tik su turimu pistoletu, ar shotgun  ar turint papildomą ginklą iki 130m/s.
Kulkosvaidininkams ir snaiperiams šaudymas iš pastato į išorę yra leidžiamas pagal šaudymo iš pastato į išorę taisykles bei laikantis savo ginklo klasės saugaus atstumo taisyklių.
Angaruose/garažuose/tuneliuose, kuriuos sudaro dvi sienos ir stogas, o ne atskiri kambariai ar patalpos, galioja žaidimo ne pastatuose taisyklės. Rikošeto taisyklė galioja pastatuose ir lauke, t.y., jei BBS atšoko nuo sienos, kito žaidėjo, medžio ir t.t., tai toks pataikymas traktuojamas, kaip tiesioginis ir žaidėjas vadovaujasi medicinos taisyklėmis.
Atvejai, kuomet susitinka du žaidėjai su besitaikančiais ginklais ir atstumai nėra saugūs šauti vienas į kitą. Abu žaidėjai traktuojami kaip pašauti ir vadovaujasi medicinos taisyklėmis. Jei situacija yra tokia pat tačiau vienas iš žaidėju yra su pistoletu, o kitas su karabinu, tai žaidėjas su karabinu traktuojamas nukautu, nes žaidėjui su pistoletu saugaus atstumo taisyklės leidžia šaudyti. 
Atvejai kuomet vienas žaidėjas stovi nugara ir skaičiuoja paukščius, o kitas žaidėjas iš nugaros prieina tyliai su karabinu ir saugus atstumas neleidžia šauti ( t.y. atstumas mažesnis nei 5 metrai ) žaidėjas skaičiuojantis paukščius traktuojamas nukautu ir vadovaujasi medicinos taisykle.

Karinė apranga ir ekipuotė www.tacticalforce.lt

PUSĖS

KARINIAI MOKYMAI PRIEŠ ŽAIDIMĄ - 2 VAL.

SPEC. MOKYMAI: nemokamuose mokymuose gali dalyvauti TIK pirmieji 20 užsiregistravusių žaidėjų + nuomininkai. Mokymai vyks nuo 09:00 - 11:00. Po jų žaidimas.

TIK ŽAIDIMAS

Žaidėjas atvyksta tik į žaidimą, atvykimas nuo 10:00-11:00