Renginio statistika

Užsiregistravusių žaidėjų
59
Patvirtintų
59
Apmokėjusių
52

Žaidybinės pusės

Renginio aprašymas

Žaidimų ciklas El Čiūdo

Nedidelė gamtos ištekliais turtinga valstybė, ilgus metus kenčianti nuo augančios ir stiprėjančios nusikalstamo grupuočių susivienijimo El Čiudo, 2019 m. kovo 3 dieną 10:00 šalyje paskelbta karo padėtis. Mobilizuota kariuomenė, įvesta komendanto valanda.

OP1
Tik paskelbus karą, nusikaltėliai pagrobė šalies prezidento brolį. Kuris iki šiol nerastas. Žvalgybos duomenimis brolis išgabentas iš šalies sostinės, įtariama: nedraugiškų šalių spec.pajėgų darbas. Pirmieji susirėmimai tarp armijos ir grupuočių įvyko šalies sostinėje.  Susirėmimuose prie valstybinės radijo stoties vyko itin dideli mūšiai. El Čiūdo kovotojai kelis kartus užgrobę stotį galutinai ją sugadino tik po trečio šturmo. Sulaukus Armijos pastiprinimo šalies sostinėje rastos kelios El Čūdo slėptuvės (safe house), vienoje iš jų rasti svarbūs dokumentai su galimų narko laboratorijų vietomis,bei kita svarbia informacija. Kitoje slaptavietėje aptikta daug kraujo, einant jo pėdsakais, netoli slaptavietė buvo nukauti keli grupuotės nariai, bei aptiktas sunkiai sužeistas įkaitas. Stabilizavus sužeidimus įkaitas išgabentas į Armijos štabą. Armija skelbia stabilizavusi padėtį šalies sostinėje, pranešama apie El Čiūdo kovotojų pasitraukimą į sostinės priemiesčius bei šalies kaimus. Situacija šalyje įtempta. Į kovą su nusikaltėliais įsitraukia vis daugiau šalies gyventojų.

OP 2

Pagal rastus žemėlapius vienoje iš El Čiūdo slaptaviečių Armija juda link El Kupustų regiono. Tikimasi šiame regione rasti narkotikų gamybos laboratorijas. Regione veikia  valstybinė naftos bazė, kurioje perdirbama nafta iš šalia esančių naftos gręžinių. Vakar pranešta apie 4 dingusius be žinios naftos bazės darbuotojus. Nepatvirtinamais duomenimis nusikalstamo susivienijimo El Čiūdo nariai nepasidalina sumažėjusiomis teritorijomis.  Prezidento brolis nerastas ir jo aktyviai ieškoma.

Armijai aptikus ir sunaikinus 3 kartelių laboratorijas, El Čiūdo kovotojai sunaikino naftos gręžinius bei nutraukė naftos bazės darbą  Armijos operacijos metu aptikti 4 nužydyti naftos bazės darbuotojai. Valstybinės radijo stoties propoganda puikiai atlieka savo darbą, iš nusikalstamo susivienijimo pasitraukė ir pasidavė Armijai viena iš gaujų. Armijai nepavyko aptiki prezidento brolio bei gaujų narkotikų sandėlių. Gaujos perėme visišką  El Kupūstų regiono kontrolę.

OP3

Šalies šiaurėje esantis El Šeule regionas vienas iš pagrindinių narkotikų eksporto kelias į pasaulįį. Kontrobandos keliai veda per Taura ir Šilele kaimus. Armija nesėkmingai bandė užkirsti kelius, mūšiuose tarp Armijos ir Gaujų  buvo sunkiai sužeistas pats gaujų vadas El Čiūdo. Prezidento brolis nerastas. Šalyje chaosas. Armijos karių moralė žema.

OP4

Draugiškų šalių spec.tarnybų informacija Armijos štabui:
po sužeidimo pablogėjus El Čiūdo sveikatai, nėra duomenų apie jo vadovavimą. Tarp nusikalstamo susivienijimo narių įtampa peraugo į karą dėl teritorijų. 

Renginio programa: (nuolat pildoma)

Registracija nuo 14:30 iki 15:30
Žaidimas nuo 16:00 iki 02:00

Dalyvio mokestis (Armija, Gaujos)

  • mokant bankiniu pervedimu iki 2019-06-07 17:00 25 Eur 

 

Jūsu patogumui rekomenduojame išsinuomoti:

  • galingą radijo stotelę su ausine vos už 5 Eur (nurodyti komentare)

*Primename, jog dalyvio mokestis nekeičiamas ir negražinamas dalyviui nedalyvaujant žaidime.

Į dalyvio mokestį įskaičiuota : žemėlapiai, maitinimas, bio wc, El Čiudo siuvenyras, ir kitos su žaidimo organizavimu susijusios išlaidos.

Specifinės taisyklės

Dėtuvių talpos ribojimas:

Žaidime galima naudoti tik mechanines dėtuves kurios užpildomos švirkšto pagalba. (real, low, midcap, išskyrus kulkosvaidžius) Netinka dėtuvės su ratuku (bunkeriai, Hicap, ar elektrinės)

Pirotechika

  • Dūmai : žaidimo teritorojoje (išskyrus pastatus) galima naudoti visus pramoninės gamybos dūminius užtaisus. Gali būti ribojamas naudojimas atsižvelgiant į gaisringumo lyg.
  • Šratasvydžio granatos : žaidime gaiima naudoti šratasvydžio granatas su žirnių, bbs užpildais. Granatos iniciavimui (sprogdiklis) ne daugiau 1 g.
  • Draudžiama naudoti tik garsines petardas.

Kitos taisyklės

  • Pif Paf taisyklė negalioja
  • Pataikymas į ginklą nesiskaito (ginklas negali būti naudojamas kaip skydas)
  • Iš pastato antro aukšto galima šaudyti neiškišus vamdžio ir iš gilumos. Iš pirmo aukšto stovint prie lango.
  • Rikošetas skaitos kaip paprastas pataikymas

Pusės

Reguliari kariuomenė (ARMIJA)

Gerai aprūpinta šiuolaikine ginkluote, ekipuote bei karine technika. Remiama kaimyninių valsybių pajėgų. Tvarka, karinė disciplina. Remiama draugiškų valstybių spec. tarnybų

Aprangos kodas : pilna Nato šalių ekipuotė, šalmai arba juodos beretės,

 

Nusikalstamas susivienijimas EL Čiudo

Kontrobanda, žmonių ir ginkų prekyba, užsakomos žmogžudystės ir kiti žiauriūs nusikaltimai. Aprūpinamos ne ka prasčiau, kartais net geriau už vyriausybines pajėgas. Bedradarbiauja su priešiškų valstyvių spec. tarnybomis

Aprangos kodas : Draudžiama naudoti šalmus, Draudžiama naudoti full camo (Full ranger green/ full olive taipogi draudžiama). Galima naudoti vieną camo elementą  pvz.: Multicamo kelnes, mėlyni marškiniai, kaubojaus skrybelė.  Pusės skiriamieji bruožai: Chaosas